€ 13,50/h brutto

Bez języka praca Niemcy od zaraz przy pakowaniu kosmetyków samochodowych Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ulm
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 31 grudnia 2020 03:55

Ogłoszenie pracy w Niemczech przy pakowaniu kosmetyków samochodowych. Zatrudnienie w Ulm od zaraz dla pakowaczy bez znajomości języka i doświadczenia zawodowego.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków samochodowych

Miasto: Ulm, Niemcy

Pensja: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od stycznia 2021

Liczba wakatów: 7

Zakres zadań:

  • łatwa, powtarzalna praca manualna w na hali w fabryce przemysłowej
  • obowiązkiem będzie przeprowadzanie kontroli jakości, obsługa łatwych urządzeń i pakowanie produktów (chemia samochodowa)

Wymagania:

  • samodyscyplina
  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak nałogów
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • brak problemów ze zdrowiem
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • zwinność

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie pracownicze
  • opcja podjęcia zatrudnienia stałego
  • niemiecką umowę o pracę na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • pomoc koordynatora Polaka
  • atrakcyjne zarobki wypłacane terminowo
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane w cenie 250 euro miesięcznie od osoby
  • liczne szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • polnische.arbeitskrafte@worker.com z dopiskiem pakowanie auto-kosmetyków Ulm

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-pakowanie-kosmetykow-samochodowych-w-ulm/

ID ogłoszenia: 4935feb22dfb45ef