€ 1250-1600 netto+mieszkanie

Bez języka praca Niemcy od zaraz w Hanowerze na produkcji plastikowych el. samochodowych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hanower
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 22 sierpnia 2019 04:30

Poszukujemy osób do pracy w Niemczech na produkcji elementów dla branży samochodowej. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Hanoweru bez znajomości języka niemieckiego dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Lokalizacja: Hanower, Niemcy

Zarobki: 1250-1600 euro miesięcznie netto po opłaceniu kosztów zamieszkania

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za wykonywanie prac produkcyjnych związanych z obróbką oraz przeprowadzaniem kontroli jakości produktów
  • do zadań należeć będzie konfekcjonowanie, pakowanie i inne prace pomocnicze

Oczekiwania:

  • punktualność
  • zaangażowanie, sumienność, niezawodność
  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na produkcji
  • atutem będą zgłoszenia od par, grup mobilnych

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zakwaterowanie zapewnione niedaleko pracy w dobrych warunkach
  • zatrudnienie na podstawie polsko-niemieckiej umowy na pełny etat
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy lub przejścia na umowę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • legalne zatrudnienie z drukiem A1, kartą EKUZ i dodatkowym ubezpieczeniem
  • premia świąteczna i wakacyjna
  • za prace na noce i w godzinach nadliczbowych obowiązuje dodatek do stawki podstawowej w wysokości +25%
  • wsparcie rezydenta na miejscu
  • szkolenie w języku polskim i niemieckim

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy przesyłać zgłoszenia za pośrednictwem źródła.

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/produkcja-tworzywa

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/266485/0

ID ogłoszenia: 5505d5d9c9fa15f6

7 komentarzy na “Bez języka praca Niemcy od zaraz w Hanowerze na produkcji plastikowych el. samochodowych”

  1. Autodestrucktione na 24 sierpnia 2019 @ 09:32

    Jestem zainteresowany, prosze o kontakt +48 793728042

  2. Witam wraz z mężem i synem jesteśmy zainteresowani pracą proszę o kontakt 726173197 .

  3. Kaem060973 na 25 sierpnia 2019 @ 16:16

    Witam. Jestem zainteresowany ofertą pracy. Proszę o kontakt telefoniczny 690060973

  4. Witam ,wraz z 20 letnim synem jestem zainteresowana ofertą pracy od 02.09.19.Mam 5 lat doświadczenia w podobnej firmie.Proszę o kontakt +48 600 054 699.

  5. Witam .wraz z żoną jesteśmy zainteresowani ofertą pracy od 01.10.19.Mamy doświadczenie na pracach produkcyjnych.Proszę o kontakt+48 504 944 347

  6. Witam, wraz z 24 letnim chłopakiem jesteśmy zainteresowani pracą. Proszę o kontakt telefoniczny : 665175699

  7. aleksandra74 na 7 września 2019 @ 20:46

    Witamy.
    Wraz z mężem jesteśmy zainteresowani pracą.
    aleksandrastrzelczyk@onet.pl
    537991120

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.