€ do ustalenia

Bez języka praca Niemcy od zaraz Krefeld zbieranie zamówień na magazynie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Krefeld
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 22 czerwca 2015 01:40

Magazyn z zabawkami z Krefeld szuka osób bez znajomości języka niemieckiego. Praca w Niemczech od zaraz dla magazyniera przy zbieraniu zamówień i pakowaniu produktów.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Niemcy, Krefeld
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Pracownik będzie wykonywać prace magazynowe takie jak:
– zbieranie zamówień
– pakowanie zabawek
– przygotowywanie paczek do dalszej wysyłki
– przyjmowanie dostaw i ich rozładunek
– załadunek przesyłek na samochód dostawczy
– porządkowanie magazynu
– obsługiwanie skanera ręcznego oraz wózków widłowych
– wprowadzanie zmian do systemu komputerowego

Wymagania:
– posiadanie uprawnień do prowadzenia wózków widłowych będzie ogromnym atutem
– kandydaci z doświadczeniem magazynowym będą mile widziani
– dobre zorganizowanie czasu pracy
– zmotywowanie do pracy
– osoba otwarta, komunikatywna
– zdolność do pracy w różnych godzinach
– osobiste podpisanie umowy w Poznaniu

Oferujemy:
– dobre wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– godne warunki pracy
– pracę w systemie zmianowym
– każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
– oferujemy możliwość odprowadzania składek
– zatrudnienie na pół roku
– odbieramy pracowników z lotniska
– pomoc w pierwszych dniach
– pomagamy prawidłowo wypełnić wszystkie niezbędne dokumenty

Aplikacja:
W celu aplikacji należy przesłać CV na maila: zuver@consultant.com z tematem: Praca na magazynie z zabawkami, Krefeld.

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-krefeld-na-magazynie-z-zabawkami/

ID ogłoszenia: 546558736392f209

2 komentarze na “Bez języka praca Niemcy od zaraz Krefeld zbieranie zamówień na magazynie”

  1. Dzien Dobry . Jestem zainteresowany ta praca Prosze o pilny kontakt . 500524805 email asikorski@onet.pl

  2. SebastianDzik na 30 czerwca 2015 @ 19:55

    Witam jestem bardzo zainteresowany ta praca prosze o kontak +48510753286 lub +31684791875