€ 12,84/h brutto

Bez języka praca w Niemczech dla par na magazynie art. zoologicznych od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 marca 2019 04:21

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na magazynie hurtowni zoologicznej. Oferta z Berlina dla par również bez znajomości języka przy zbieraniu, kompletowaniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miasto: Berlin, Niemcy

Termin: od zaraz

Liczba wakatów: 4

Zarobki: 12,84 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie na nowym magazynie hurtowni z towarem dla zwierząt
  • obowiązkiem pracownik będzie kontrola jakości rzeczy, zbieranie zamówień i ich pakowanie

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • optymizm
  • zdolność do pracy w zespole
  • odpowiedzialność
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • punktualność
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków

Zapewniamy:

  • pracę w młodym, ambitnym zespole
  • ubezpieczenie pracownicze
  • zatrudnienie od zaraz na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane w cenie 300 euro miesięcznie od pary plus opłata za media
  • umowę na czas określony
  • odprowadzanie składek i opłacanie podatków

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • einfachlosungen2019@germanymail.com z dopiskiem:
  • „Praca w Niemczech na magazynie hurtowni z art. zwierzęcymi, imię i nazwisko”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-art-dla-zwierzat-berlin-2019/

ID ogłoszenia: 2085c894a996bb7c

5 komentarzy na “Bez języka praca w Niemczech dla par na magazynie art. zoologicznych od zaraz Berlin”

  1. Amelia96 na 14 marca 2019 @ 12:04

    Witam jestem zainteresowana , wyslalam cv na meila

  2. Amelia96 na 14 marca 2019 @ 12:18

    Witam jestem zainteresowana wraz z grupa 4 os , mozemy zaczac od zaraz nr tel 722-308-777

  3. driver912 na 14 marca 2019 @ 19:33

    Witam! Wraz z dziewczyną i kolega jesteśmy zainteresowani ta oferta wysłałem do Państwa Cv proszę o odp najlepiej tel pod nr 725 314 703

  4. Witam jestem zainteresowany podjęciem pracy proszę o kontakt +48 695262932

  5. Krzysztof9999 na 18 marca 2019 @ 13:24

    Witam serdecznie ja wraz z moim kolegą jesteśmy zainteresowani praca u państwa prosimy o kontakt pod nr +48 886 357 777