€ 1850-2250/mc brutto

Bez języka praca w Niemczech dla par na produkcji jogurtów od zaraz 2018 Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 czerwca 2018 03:05

Możliwość podjęcia od zaraz zatrudnienia w fabryce z Berlina dla par bez znajomości języka na produkcji jogurtów i serków. Niemcy praca 2018 z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Termin: od zaraz

Miasto: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 1850-2250 euro miesięcznie brutto – zależne od posiadanego doświadczenia oraz znajomości języka niemieckiego

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Zakres zadań:

  • obsługa maszyn produkcyjnych zgodnie z ich przeznaczeniem
  • mycie oraz konserwacja urządzeń
  • przeprowadzanie kontroli jakości
  • pakowanie produktu gotowego

Oczekiwania:

  • możliwość wyjazdu do Niemiec od zaraz
  • punktualność
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • sumienność
  • chęć do rozwoju i nauki języka niemieckiego
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • pracodawca zapewnia rzetelne przeszkolenie pracownicze, strój a także środki ochronne
  • dla chętnych opcja skorzystania z płatnego zamieszkania na miejscu – w pokoju 2 osobowym za 300 euro oraz 1 osobowy za 200 euro miesięcznie

Jak aplikować?
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. pj/a/06/18

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

ID ogłoszenia: 4655b143333647ed

20 komentarzy na “Bez języka praca w Niemczech dla par na produkcji jogurtów od zaraz 2018 Berlin”

  1. Witam. Wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani danym ogłoszeniem. Prośba o kontakt na numer 695838180. Pozdrawiam.

  2. Jestem zainteresowany podjęciem pracy od zaraz wraz ze znajomym. Posiadamy własne auto. Proszę o kontakt pod numerem 513419094

  3. Andrzej13 na 5 czerwca 2018 @ 09:48

    Proszę o kontakt 501794924,

  4. nowakamil na 5 czerwca 2018 @ 14:01

    Witam wysłałem do państwa wiadomość na maila, proszę o odpowiedź 🙂

  5. marcin.dzierzega na 6 czerwca 2018 @ 02:34

    czy mozna prosic o kontakt 733589617 lub marcin.dzierzega@o2.pl nie umiem wyslac zadnego meila z tych ogloszen przychodzi mi meil zwrotny ze wiadomosc nie zostala dostarczona

  6. Bartlmiej.Szymanski na 6 czerwca 2018 @ 11:01

    Proszę o odpowiedź na wiadomość email.

  7. Witam czy mozna prosic numer kontaktowy w celu ustalenia szczegółów

  8. KlaudiaTrawa na 13 czerwca 2018 @ 12:52

    Witam jest nas 5 osób 2 pary i jeden mężczyzna wszyscy z nas znają język niemiecki i angielski. Pracowaliśmy już na podobnych stanowiskach za granicą prosimy o kontakt pod numer telefonu 605-184-075 pozdrawiam

  9. jeśli aktualne jestem zainteresowana – proszę o kontakt na email.

  10. Witam ,jesteśmy z mężem zainteresowani,prosimy o kontakt beataolszewska@op.pl lub 514394661

  11. Marcin Raskowski na 16 czerwca 2018 @ 16:34

    Witam jestem gotowy od zaraz z nazyczona podjac prace na duzy okres czasu prosze o kontakt marcin9696890@wp.pl lub 518495688 numer do nazyczonej to 518957805

  12. adrianna.stanczuk na 18 czerwca 2018 @ 14:39

    witam, razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani pracą, proszę o kontakt tel. 887777768 lub adrianna.stanczuk23@gmail.com

  13. Witam wraz z dziewczyna jesteśmy zainteresowani 795394384

  14. Anna Krawczyk na 20 czerwca 2018 @ 19:17

    Witam wraz z mężem jesteśmy zainteresowani ofertą,proszę o kontakt pod nr tele
    724621148

  15. Prosze o kontakt 518 743 095

  16. Prosze o kontakt dwie osoby (para) chetne 790505076

  17. Witam wraz z dziewczyną prosimy o kontakt w sprawie pracy mamy pewne doświadczenie oraz znam dobrze język Niemiecki. tel. +48723074086 bądź e-mail- jubiniation99@interia.pl.

  18. jesteśmy zainteresowani z dziewczyną e-mail-nowy74@onet.pl lub tel+48 664 291 481

  19. erikristok123 na 6 lipca 2018 @ 13:41

    witam
    razem z trójką znajomych jesteśmy zainteresowani
    proszę o kontakt na numer 504147977

  20. Witam wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani państwa oferta, proszę o kontakt pod nr 667212159. Pozdrawiam

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.