€ 8,19 euro brutto/h

Bez języka praca w Niemczech komisjoner na magazynie z odzieżą Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 13 sierpnia 2014 02:43

Właściciel hurtowni z odzieżą zatrudni pracownika na stanowisko komisjoner. Niemcy praca na magazynie w Dortmundzie dla Polaków bez znajomości języka.

Stanowisko: Komisjoner

Lokalizacja: Dortmund

Zarobki: 8,19 euro brutto/h plus dodatki za pracę na zmianie nocnej

Obowiązki:

  • Praca odbywać się będzie na magazynie z odzieżą.
  • Pracownik będzie miał za zadanie zbierań produkty zgodnie z zamówieniem
  • Do zadań należeć będzie komisjonowanie, pakowanie, metkowanie, montowanie zabezpieczeń.
  • Inne zadania magazynowe

Oczekiwania:

  • przynajmniej 2 letnie doświadczenie w pracy na magazynie
  • dynamiczne tempo pracy
  • pracowitość, sumienność,
  • dobra organizacja czasu pracy
  • posiadanie zaświadczenia o niekaralności
  • mile widziane będzie znajomość języka niemieckiego

Oferta:

  • początkowo zatrudnienie na 3 miesiące za pośrednictwem Agencji
  • po przebyciu 3 miesięcznego okresu próbnego możliwość podpisania umowy z niemieckim pracodawcą
  • dobre zarobki
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • pomagamy w znalezieniu taniego zamieszkania

Aplikacja:

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/niemcy-praca-na-magazynie-odziezowym-bez-znajomosci-jezyka-dortmund-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 83053e924ff9b3de

10 Odpowiedzi na “Bez języka praca w Niemczech komisjoner na magazynie z odzieżą Dortmund”

  1. Justynaa95 na 13 sierpnia 2014 @ 14:19

    Witam, jestem zainteresowana ofertą pracy . Proszę o kontakt tegi89@interia.pl

  2. moj mąż był by zainteresowany . Pracował w Kauflandzie i na Tediu na magazynach , Prosze o kontakt : 017656577969

  3. Witam jestem zainteresowana pracą razem z chłopakiem prosimy o kontakt 508806099

  4. jamiolkowski71 na 16 sierpnia 2014 @ 19:34

    Witam !
    Pracowałam na magazynie przy odzieży wiem na czym to polega . Jestem zainteresowana razem z mężem . proszę o kontakt 733 161 163 Adam

  5. Witam mam prawie 3 letnie doswiadczenie w pracy na magazynie odzieżowym jestem zainteresowany oferta. Prosił bym o podanie meila naktóry mozna wysłać CV.

  6. Jestem gotowy do wyjazdu nawet dziś :) kontakt 512 427 971

  7. mariusz817 na 17 sierpnia 2014 @ 22:41

    Jestem zainteresowany ofertą proszę o adres e-mail na który można wysłać CV. kontakt 792 600 717

  8. Witam. Posiadam 9 letnie doświadczenie na głównym magazynie w dużej firmie produkcyjnej, posiadam uprawnienia na wózki widłowe spalinowe oraz wodzone elektryczne. Jestem zainteresowany wraz z żoną tą ofertą, nasza znajomość j.niemieckiego na poziomie podstawowym. Proszę o kontakt soft2@vp.pl Pozdrawiam.

  9. witam jestem zainteresowany państwa ofertą proszę o kontakt 785728747

  10. Witam serdecznie jestem zainteresowany praca mieszkam nie daleko dortmun,posiadam urawnienia na wozki widlowe oraz wlasny dojazd samochodem na 37 lat . prosze o kontakt hajmler@interia.pl