€ 95-140/h PLN brutto

Bez języka praca w Niemczech na budowie dla montera dociepleń od zaraz Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 stycznia 2023 01:19

Oferujemy zatrudnienie od zaraz na budowie we Frankfurcie nad Menem dla montera dociepleń budynków. Niemcy praca bez znajomości języka dla budowlańców z doświadczeniem zawodowym.

Stanowisko: Monter budowlany – przy dociepleniach

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Zarobki: 95-140 Zł/h brutto

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca na budowie przy montażu izolacji termicznych, polegać będzie na przygotowaniu podłoża pod prace, montażu rynien oraz innych elementów odwadniających, części izolacji termicznej, wtapianu siatki zbrojącej i zaprawy klejowej
  • obowiązkiem pracownika będzie tynkowanie, wykonywanie napraw, konserwacji części dociepleń
  • inne zadania budowlane np.: malowanie, szpachlowanie, tapetowanie

Wymagania:

  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B i własnego auta
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • konieczne jest doświadczenie w pracy przy montażu dociepleń
  • dostępność od zaraz
  • chęć podjęcia pracy za granicą
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • brak nałogów

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę
  • ubezpieczenie również dla członków rodziny
  • pełny etat
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • solidne wynagrodzenie
  • prawo do płatnego urlopu wypoczynkowego
  • dodatek na święta u urlop
  • bezpłatne zamieszkanie
  • komplet odzieży pracowniczej
  • możliwość pobierania zaliczek raz na tydzień

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, pracy w Niemczech dla montera dociepleń budynków, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez źródło.

źródło: www.pracuj.pl/praca/monter-docieplen-budynkow-niemcy,oferta,9679418

ID ogłoszenia: 14163cd23143994b