€ 14-16/h netto

Bez języka praca w Niemczech na budowie od zaraz przy dociepleniach Rinteln 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rinteln
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 22 września 2022 01:13

Niemcy praca od zaraz dla budowlańców bez znajomości języka. Zatrudnienie 2022 w Rinteln na budowie przy dociepleniach z bezpłatnym zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik przy dociepleniach

Miejsce zatrudnienia: Rinteln, Niemcy

Zarobki: 14 do 16 euro netto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca na budowie przy wykonywaniu dociepleń WDVS
  • obowiązkiem będzie również tynkowanie

Oczekiwania:

  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • czynne prawo jazdy kat. B

Zapewniamy:

  • pracodawca zapewnia zwrot kosztów przejazdu do Niemiec
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • możliwość pobrania zaliczki w pierwszym miesiącu do 900 euro
  • za darmo zorganizowane zamieszkanie na miejscu
  • opcja zjazdów do Polski do ustalenia
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • ubezpieczenie
  • opiekę medyczną
  • uczciwe zarobki
  • stałą opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • dla najlepszych pracowników możliwość otrzymania podwyżki
  • opcja rejestracji w ZUS
  • za polecenie pracownika bonus w wysokości 220 euro
  • zatrudnienie na dłużej
  • bezpieczna, szybka rekrutacja on line
  • za stałą współpracę dodatek w wysokości 150 euro na tygodniowy urlop

Aplikacja:

Więcej informacji uzyskać można drogą telefoniczną, pod numerem:

  • 578722922

Zgłoszenia można przesłać na adres:

  • rekrutacja@inserv.com.pl

źródło: https://inserv.com.pl/oferta-pracy/praca-dociepleniowiec-w-niemczech-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 962632b1574423a2