€ 9-11/h netto

Bez języka praca w Niemczech na budowie przy rozbiórkach od zaraz 2021 Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Opublikowany: 3 czerwca 2021 02:07

Od zaraz oferujemy zatrudnienie w Hamburgu na budowie przy wyburzeniach. Ogłoszenie pracy w Niemczech 2021 bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: od 9 do 11 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wyburzanie zleconych budynków
  • prace polegają na burzeniu ścian działowych, demontażu armatury, okien
  • zadaniach fizycznych przy załadunku
  • wszelkie zadania wykonywane są zespołowo

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • brak nałogu alkoholowego – osoby nadużywające alkoholu będą natychmiast zwalniane
  • wysoka sprawność fizyczna
  • motywacja
  • praktyczna umiejętność korzystania z narzędzi budowlanych – szlifierki kątowej, udarowych młotów wyburzeniowych itp.

Zapewniamy:

  • pracę w firmie niemieckiej
  • zorganizowane przejazdy pomiędzy zamieszkaniem a pracą
  • niezbędne narzędzia budowlane
  • pracodawca zapewnia zamieszkanie z meldunkiem

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższa ofertą, zapraszamy do kontaktu z działem rekrutacji pod numerem:

  • Robert 517143017

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/praca-w-niemczech-od-zaraz-na-budowie-przy-rozbiorkach-CID4-IDFIUci.html

ID ogłoszenia: 22660b7c36ec7729