€ 10 euro brutto/h

Bez języka praca w Niemczech na magazynie z zabawkami od zaraz Cheminitz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Cheminitz
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 czerwca 2016 03:09

Hurtownia zabawek z Cheminitz oferuje zatrudnienie od zaraz na magazynie przy zbieraniu zamówień. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Cheminitz, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Wynagrodzenie: 10 euro brutto na godzinę

Liczba wakatów: 2

Zakres obowiązków:

  • zbieranie produktów na magazynie
  • pakowanie oraz adresowanie
  • obsługa komputera i wpisywanie danych

Oczekiwania:

  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • możliwość pracy na zmiany
  • umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra kondycja

Oferujemy:

  • zapewnione 40 godzin pracy w tygodniu
  • pracę zmianową po 8 godzin przez 5 dni w tygodniu
  • możliwość zorganizowania na prośbę płatnego zamieszkania za 150 euro miesięcznie w hotelu robotniczym lub 200 euro za miejsce w wynajętym pokoju
  • pracę zmianową
  • liczne premie i dodatki godzinowe

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania zgłoszeń zatytułowanych: „Magazyn z zabawami, Cheminitz” na poniższy adres kontaktowy:

  • Beschaftigung@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-cheminitz-na-magazynie-z-zabawkami/

ID ogłoszenia: 370575f3bf1202d6

7 komentarzy na “Bez języka praca w Niemczech na magazynie z zabawkami od zaraz Cheminitz”

  1. paaulinaa95 na 14 czerwca 2016 @ 12:25

    Witam, wraz z koleżanką jesteśmy chętne podjęciem pracy od zaraz. Proszę o kontakt +48723203342, bądź mail paulina27.01@o2.pl

  2. Witam
    Waz z kolegą jeteśmy zainteresowani ofertą pacy.
    Prosze o kontakt 515454616 rmateusz122@gmail.com
    Pozdrawiam

  3. michal8203 na 19 czerwca 2016 @ 12:01

    Witam,jestem zainteresowany ta oferta pracy.Prosze o kontakt pod nr tel +48511327156

  4. Witam. Wraz z partnerem jestesmy zainteresowani oferta pracy,jezeli jest aktualna. Prosze kontakt: gabriela.kochner@poczta.onet.eu; 733 925 411. Pozdrawiam Gabrysia

  5. T. Hryniewicz na 24 czerwca 2016 @ 13:06

    Dziendobry jestem zainteresowany ofertą pracy jestem dyspozycyjny mogę podjąć pracę od zaraz mój nr tel 572845433

  6. T. Hryniewicz na 24 czerwca 2016 @ 13:09

    Dziedobry jestem zainteresowany ofertą pracy jestem dyspozycyjny mogę podjąć pracę od zaraz mój nr tel 513014818

  7. bumelcug11 na 27 czerwca 2016 @ 11:43

    jestem zainteresowany ofertą pracy obsługa komputera Proszę o kontakt pod numer 729281964