€ od 8,80 euro brutto/h

Bez języka praca w Niemczech Ingolstadt na produkcji foteli samochodowych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ingolstadt
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 18 lutego 2016 02:20

Producent siedzeń i foteli samochodowych z Ingolstadt oferuje możliwość podjęcia pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie na produkcji przy montażu i pakowaniu.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Lokalizacja: od 8,80 euro brutto za godzinę – będzie zwiększała się ze stażem pracy do 11,74 euro po 9 miesiącach

Miejsce zatrudnienia: Ingolstadt, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska:

  • prace montażowe – składanie poszczególnych części oraz samych foteli zgodnie z instrukcją
  • sprawdzanie jakości, ewentualne poprawianie niedoróbek produkcyjnych
  • pakowanie elementów gotowych

Oczekiwania:

  • dobra sprawność fizyczna
  • posiadanie praktyki zawodowej w pracy na produkcji
  • zręczność
  • zdolności techniczne
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • dużą zaletą będzie możliwość przyjechania swoim samochodem

Zapewniamy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • pracę na 3 zmiany
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy na stałe
  • dobre wynagrodzenie
  • wsparcie w znalezieniu kwatery w dobrej cenie
  • zatrudnienie od zaraz

Aplikacja:
Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 39656c4f94f1fac3

3 Odpowiedzi na “Bez języka praca w Niemczech Ingolstadt na produkcji foteli samochodowych”

  1. mariuszibozena na 18 lutego 2016 @ 18:00

    Witam,
    Jestem zainteresowany ofertą pracy, posiadam wykształcenie mechanika samochodowego, mogę od zaraz podjąć pracę. Mój numer telefonu +310612039530.
    Z poważaniem
    Mariusz Olczak

  2. Witam.Jestem zainteresowany tą ofertą,mam własny samochód,niemieckie dokumenty i jestem dyspozycyjny od zaraz.
    Mój mail.jh301174@gmail.com
    Nr.tel +48508616904

  3. jacek781216 na 19 lutego 2016 @ 14:21

    Witam. Jestem zainteresowany tą ofertą pracy , posiadam duże doświadczenie pracy na produkcji 15 lat. Posiadam własny samochód , prawo jazdy kat. B.
    +48503125153