€ 2900+zakwaterowanie

Bez języka praca w Niemczech od zaraz dla kierowcy kat.B-dostawcy zakupów Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 grudnia 2021 02:14

Zatrudnienie w Kolonii dla kierowcy kat.B na stanowisku dostawcy zakupów. Oferta pracy w Niemczech od zaraz bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Miasto: Kolonia, Niemcy

Wynagrodzenie: 2900 euro brutto miesięcznie

Stanowisko: Kierowca kat. B

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wakaty: 10

Obowiązki:

  • zatrudnienie w hurtowni sprzedającej towar poprzez delikatesy internetowe
  • pracownik będzie odpowiedzialny za rozwożenie zakupów do domów klientów, pobieranie opłat oraz wydawanie paragonu i reszty
  • towary dostarcza się pod drzwi – nie przez próg!
  • konieczne jest stawianie się w wyznaczonych porach po artykuły i rozwożenie zgodnie z grafikiem

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B oraz mała liczba punktów karnych
  • dobra kondycja fizyczna
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • szybkość w nawiązywaniu kontaktów
  • przyjazne nastawienie
  • zdolność do pracy w zespole
  • energiczność

Zapewniamy:

  • szkolenie pracownicze wdrażające w obowiązki
  • auto służbowe oraz kartę paliwową w godzinach pracy
  • niemiecką umowę o pracę ze świadczeniami
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • świetne zarobki
  • płatne zakwaterowanie w cenie 300 euro miesięcznie od osoby
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: kierowca-kat-b/01/22

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

e-mail: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 92561bf33c83b446