€ 1150-1500 netto+mieszkanie

Bez języka praca w Niemczech od zaraz dla par i grup na produkcji czekolady Magdeburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Magdeburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 listopada 2020 02:08
  • Wygasa: 15 dni, 7 godzin

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par i grup na produkcji czekolady w fabryce z Magdeburga. Zatrudnienie od zaraz i bez znajomości języka niemieckiego!

Stanowisko: Pracownik produkcji czekolady

Lokalizacja: Magdeburg, Niemcy

Pensja: od 1150 do 1500 euro netto miesięcznie

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie prostej pracy, polegającej na pakowaniu i konfekcjonowaniu produktów na taśmie produkcyjnej
  • inne zadania o charakterze pomocniczym

Wymagania:

  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • duża zaletą będą zgłoszenia od par i grup z własnym transportem
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • wysoka precyzja pracy

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej z drukiem A1, kartą Ekuz, dodatkowym ubezpieczeniem i zaliczką na podatek dochodowy odprowadzany do niemieckiego urzędu
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • umowę na czas określony
  • pełen etat
  • zatrudnienie na 3 zmiany
  • opcja pracy w weekendy
  • za pracę w godzinach nocnym obowiązuje dodatek +25%
  • premie świąteczna 150 euro netto i za pełną frekwencję w wysokości 100 euro netto
  • za pracę w godzinach nadliczbowych +25%, noce +25%, niedzielę +50%
  • pomoc rezydenta na miejscu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszeń poprzez źródło.

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/magdeburg-czekolada

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/265835/0

ID ogłoszenia: 7555fb166a13b307

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.