€ 2200/mc brutto

Bez języka praca w Niemczech od zaraz dla par przy pakowaniu kawy w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 19 października 2020 02:48

Ogłoszenie tymczasowej pracy w Niemczech przy pakowaniu kawy. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka w fabryce z Berlina. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pakowacz kawy

Wakaty: 6

Rozpoczęcie zatrudnienia: od listopada 2020

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Pensja: 2200 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • prosta, manualna praca przy linii produkcyjnej
  • obowiązkiem będzie również przeprowadzanie szybkiej, wizualnej kontroli jakości produktu i pakowanie do pudełek prezentowych/promocyjnych
  • osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za kompletowanie zestawów – głównie kubek/spieniacz do mleka + szklany słoik kawy, składanie pudełek, zamykanie, etykietowanie oraz paletowanie

Wymagania:

  • dostępność od listopada 2020
  • uczciwość, zaangażowanie
  • zdolności manualne
  • energiczność
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • umowę niemiecką na 3 miesiące próbne z możliwością przedłużenia dla najlepszych
  • zatrudnienie dla par
  • bezpłatne zakwaterowanie w hotelu pracowniczym – 2 osobowe pokoje z dostępem do wspólnej kuchni, łazienki oraz Internetu po wifi, mieszkania mają podstawowe wyposażenie (prysznic, pralka, kuchenka, lodówka)
  • 8 godzinny dzień pracy z przerwą na obiad
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • ubezpieczenie

Aplikacja:
Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: Pakowanie kawy, Berlin listopad_20

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 3215f8c01935d44b

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.