€ 12,84/h brutto

Bez języka praca w Niemczech od zaraz dla par przy pakowaniu pralin Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 października 2018 04:25
  • Wygasa: 7 dni, 6 godzin

Pilnie poszukujemy chętnych lub pary bez znajomości języka do pracy w Niemczech przy pakowaniu pralin czekoladowych. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Lipska ze zorganizowanym na miejscu zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pakowacz pralin czekoladowych

Miasto: Lipsk, Niemcy

Stawka godzinowa: 12,84 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Zakres zadań:

  • łatwa, monotonna praca w zakładzie produkującym wyroby czekoladowe
  • pracownik będzie odpowiedzialny za kontrolę jakości i wkładanie czekoladek do plastikowej tacki

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • mile widziane doświadczenie zdobyte w gastronomii lub na produkcji spożywczej
  • dużą zaletą będą zgłoszenia od par
  • przykładanie się do obowiązków
  • odpowiedzialność, zorganizowanie, pracowitość
  • możliwość pracy zmianowej

Zapewniamy:

  • pracę na podstawie umowy niemieckiej na czas określony
  • zatrudnienie do końca bieżącego roku
  • osoby najlepiej wypełniające powierzone obowiązki mogą liczyć na przedłużenie okresu zatrudnienia
  • zakwaterowanie w cenie 150 euro od osoby lub 250 euro od pary miesięcznie
  • wysokie wynagrodzenie
  • opieka rezydenta Polaka
  • możliwość korzystania z tanich obiadów w kantynie na terenie zakładu pracy

Aplikacja:
Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres.

Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Pakowanie pralin czekoladowych, Lipsk/10/2018″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

neuearbeit[at]berlin.com

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 8795bcb1b2ace9fb

28 komentarzy na “Bez języka praca w Niemczech od zaraz dla par przy pakowaniu pralin Lipsk”

  1. Wlodzimierz Zimny na 23 października 2018 @ 16:47

    Witam,
    Jestem zainteresowany ofertą pracy przy pakowaniu pralin w Lipsku. Aktualnie jako emeryt nie jestem zatrudniony i mogę podjąć pracę natychmiastowo.
    Proszę o bliższe informacje na temat warunków (godzin) pracy i zakwaterowania oraz cen w zakładowej stołówce. Jest to dla mnie istotne gdyż nie wiem czy musiałbym zabrać ze sobą pieniądze by na bieżąco uiszczać opłaty za zakwaterowanie i wyżywienie czy może te płatności zostaną potrącone z wypłaty.
    Jestem zdrowym, sprawnym i energicznym człowiekiem. Z uwagi na wiek miałbym może trudności z pracą związaną z dźwiganiem ciężarów przez całą zmianę. Ta praca nie nie wydaje mi się taką i mogę ją efektywnie wykonywać. Jestem człowiekiem spokojnym, bez nałogu alkoholowego. Jako pracownik jestem sumienny i obowiązkowy. W zespole nie jestem osobą konfliktową.
    Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji,
    Pozdrawiam
    Włodzimierz Zimny

  2. Witam, ja i mój chłopak jesteśmy zainteresowani. Proszę o kontakt: 609664639

  3. Jesteśmy zainteresowani, prosimy o kontakt
    email olexy555@wp.pl

  4. Para szuka pracy pracowaliśmy na podobnym stanowisku proszę o kontakt +4915145812248

  5. Chętny, proszę o kontakt tel:+48 886 959 420

  6. Witam jestesmy z chlopakiem zainteresowani prosze o kontakt +48669392086

  7. Jestem zainteresowana wraz z partnerem prosze o kontakt 48 507013685

  8. Witam, wraz z dziewczyną jesteśmy chętni do wyjazdu proszę o kontakt pod numerem telefonu 723 527 976.

  9. Chętne 4 osoby, proszę o kontakt 782375691.

  10. Chętne 3 osoby,prosze o kontakt 883796998

  11. Wraz z moimi chłopakiem jestem zainteresowana oferta prosze o kontakt agnieszka_jurczak25@interia.pl

  12. Krzysztof Grzywacz na 25 października 2018 @ 19:31

    Chętne małżeństwo z ew. dojazdem kontakt : 515 107 595

  13. KATARZYNA CHOJNACKA na 25 października 2018 @ 23:18

    Witam,
    chętni do podjęcia proponowanej pracy.
    Energiczne osoby które pracowały na podobnym stanowisku.
    proszę o kontakt 513641500

    Pozdrawiam

  14. Witam jestem zainteresowany prosze o kontakt
    chomik-10@o2.pl

  15. Witam wraz z żoną jesteśmy zainteresowani tą ofertą i jestesmy gotowi do wyjazdu od zaraz. Prosimy o kontakt 532432078 Pozdrawiamy

  16. Jestem zainteresowany pracą jestem dyspozycyjny od zaraz bez nałogów i pracowity. Proszę o kontakt pod nr telefonu: 604123304

  17. Witam, wraz z koleżanką jestemy zainteresowane tą pracą.

  18. jesteśmy zainteresowani ogłoszeniem i mocno zmotywowani do pracy —cóż tu więcej pisać chcemy zarobić i spełnić nasze ciche marzenie ,ludzie w średnim wieku z końskim zdrowiem nr tel 500 486 405 lub 786 854 642 pozdrawiamy

  19. Witam. Jestesmy zainteresowani z Narzeczona. Bardzo prosze o kontakt +48 603924824. Pozdrawiam

  20. Jesteśmy zainteresowani prosimy o kontakt, e-mail; olexy555@wp.pl lub numer telefonu; 724398506 lub 665855851

  21. Witam
    Jestem z mężem zainteresowana . Proszę o kontakt telefoniczny 513 370 000 !
    Pracowałam na podobnym stanowisku ! 🙂

  22. Wraz z siostrą jestem zainteresowana.
    Proszę o kontrakt. 733488178

  23. Damian1994 na 5 listopada 2018 @ 15:41

    Witam jestem chętny do pracy na to stanowisko mam 2-3 osoby

  24. Damian1994 na 5 listopada 2018 @ 15:43

    Witam jestem chetny do pracy na to stanowisko mam 2-3 osoby
    735970647

  25. Witam ,jesteśmy zainteresowani do pracy na w/w stanowisko (3 osoby)
    E-mail kgr84us@gmail.com

  26. Witam jestem zainteresowana prosze o kontakt 539802820 lub na adres email tkumpa@ wp.pl

  27. Witam, jestem zainteresowany pracą razem z narzeczoną .
    Mam doświadczenie w skanerach i posiadam kurs na wózki widłowe ,pracowałem w podobnej firmie.
    Proszę o kontakt, tel; 510832543 lub na e-mail arek9595@interia.pl

  28. Witam.
    Wraz z mężem jesteśmy zdecydowani na podjęcie pracy.
    Jesteśmy młodym małżeństwem i chcemy podjąć pracę jak najszybciej.
    Proszę o kontakt: 574-170-101

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.