€ 1500 netto+zakwaterowanie

Bez języka praca w Niemczech od zaraz dla pomocy kuchennej w Monachium 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 22 kwietnia 2021 03:43

Restauracja z Monachium zatrudni od zaraz pomoc kuchenną bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Niemczech z bezpłatnym zakwaterowaniem i wyżywieniem dla pracowników.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 1500 euro miesięcznie netto + zamieszkanie

Miejsce: Monachium, Niemcy

Obowiązki:

  • praca na zmywaku
  • obsługiwanie urządzeń kuchennych, ich mycie oraz konserwacja
  • podawanie produktów z chłodni/magazynku
  • przygotowywanie składników do przygotowania dań
  • prace porządkowe
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • dyspozycyjność od zaraz
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego na każdym poziomie
  • solidność, odpowiedzialność
  • przykładanie się do obowiązków

Zapewniamy:

  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • bezpłatne zamieszkanie a także pełne wyżywienie
  • ubezpieczenie pracownicze
  • dostęp do niemieckich świadczeń socjalnych
  • pomoc w trakcie wizyt u lekarzy czy w bankach/urzędach
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na okres 3 miesięcy
  • dla pracowników najlepiej rokujących opcja podjęcia długotrwałej współpracy

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Pomoc kuchenna, Monachium 2021”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@fastmail.de

ID ogłoszenia: 56360806d7bdcf35