€ 1890/mc

Bez języka praca w Niemczech od zaraz na magazynie z obuwiem Lipsk 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 lutego 2019 00:16

Ogłoszenie pracy w Niemczech na magazynie z obuwiem przy zbieraniu zamówień. Zatrudnienie 2019 od zaraz w Lipsku dla komisjonerów bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Magazynier

Start: od zaraz

Pensja: 1890 euro brutto miesięcznie

Wakaty: 4

Miasto: Lipsk, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • rozładunek dostaw na magazynie
  • kompletowanie zamówień
  • komisjonowanie towaru
  • dbanie o porządek
  • regularne inwentaryzacje
  • wprowadzanie danych do systemu

Wymagania:

  • pełna samodzielność oraz zdolność do pracy w zespole
  • punktualność
  • zaangażowanie
  • miele widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • atutem będzie znajomość języka
  • chęć samorealizacji
  • dostępność od zaraz

Oferujemy:

  • gruntowne szkolenie pracownicze
  • niemiecką umowę o pracę na początku podpisaną na okres próbny z opcją przedłużenia
  • za 100% frekwencje możliwość otrzymania premii
  • rozwój i zdobycie doświadczenia
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 180 euro miesięcznie od osoby

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres dostępny poniżej:

  • pl.beschaftigung@germanymail.com z dopiskiem w nagłówku: „Niemcy praca na magazynie obuwniczym, Lipsk 002/2019”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-z-obuwiem-od-zaraz-lipsk/

ID ogłoszenia: 6655c51f96c89bff

11 komentarzy na “Bez języka praca w Niemczech od zaraz na magazynie z obuwiem Lipsk 2019”

  1. zaneta1993 na 31 stycznia 2019 @ 16:50

    Witam ,
    Trzy osoby są zainteresowe ofertą , proszę o
    kontakt na numer :
    +48 882 569 278
    +31 653 564 259
    +31 623 333 870
    Jesteśmy gotowi podjąć prace od zaraz .

  2. Witam jesteśmy zainteresowani praca wysłaliśmy kilka razy meila ale bezskutecznie jest nas dwoje chłopaków posiadamy prawo jazdy w pokoju możemy być razem prośmy o kontakt 781587319

  3. Grochmalik na 4 lutego 2019 @ 14:00

    Witam. Jesteśmy zainteresowani pracą. Jest nas troje, dwie kobiety i mężczyzna. Jesteśmy mobilni. Możemy zacząć pracę od zaraz. Proszę o kontakt na maila grochmalik@wp.pl z informacją jakie dokumenty trzeba wysłać

  4. Witam jestem zainteresowana i gotowa na wyjazd od zaraz. Proszę o kontakt 660641772 bądź mailowo basia25k@wp.pl

  5. Lukasz.wolczynski na 4 lutego 2019 @ 19:54

    witam nie mogę wysłać CV. portal cały czas odrzuca. Wraz z żoną jestem zainteresowany . tel 570960613. posiadamy prawo jazdy. jesteśmy gotowi podjąć pracę od zaraz .

  6. Marzena r na 5 lutego 2019 @ 15:49

    Witam w raz z mężem jesteśmy zainteresowani posiadamy prawo jazdy auto mąż ma uprawnienia na wózki widłowe z góry dziękuję za odpowiedź pozdrawiam. Mój telef 731055284

  7. Magdalena0506 na 5 lutego 2019 @ 16:21

    Witam,
    2 osoby zainteresowane podjęciem pracy od zaraz . Wlasny transport . Prosimy o kontakt 666660245
    Pozdrawiamy

  8. lysolinho na 7 lutego 2019 @ 18:24

    Jestem zainteresowany podjęciem pracy , proszę o więcej info na lysolinho22@gmail.com lub 697773980

  9. Prosze o kontakt 5 osób chetnych +48609042510 albo wojtekbuciak98@gmail.com

  10. mrozo1995 na 14 lutego 2019 @ 13:06

    Witam jestem zainteresowany praca proszę dzwonić do mnie 575940485

  11. Dorota1989 na 24 lutego 2019 @ 09:51

    Chętna para 691209198

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.