€ 1400-1600 netto + mieszkanie

Bez języka praca w Niemczech od zaraz na produkcji części samochodowych Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 6 września 2018 04:44

Od zaraz oferta aktualnej pracy w Niemczech na produkcji części samochodowych ekskluzywnych marek. Zatrudnienie bez znajomości języka w fabryce z Düsseldorf.

Stanowisko: Pracownik produkcji części samochodowych

Miasto: Düsseldorf, Bonn, Karlsruhe – Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 12,20 EUR/godz. (wynagrodzenie miesięczne na poziomie min 1.400 – 1.600 Euro netto (na rękę) – już z uwzględnieniem kosztów zakwaterowania)

Opis stanowiska pracy:

  • praca na produkcji części z tworzywa sztucznego i metalowych dla branży samochodowej
  • pracownik będzie zajmował się obróbką, kontrolą jakości i pakowaniem elementów
  • inne proste prace zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego wymagana jest u jednej osoby w zespole
  • dużą zaletą będzie doświadczenie
  • prawo jazdy kat.B i własne auto
  • możliwość wykonywania pracy w systemie zmianowym
  • dobra sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecko polską umowę
  • przynajmniej 40 godzin pracy na tydzień
  • docelowo stałą umowę o pracę
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • umowę z drukiem A1, kartą Ekuz i dodatkowym ubezpieczeniem
  • miesięcznie po opłaceniu mieszkania pracownikowi zostaje od 1400 do 1600 euro netto
  • zamieszkanie zorganizowane w dobrych warunkach
  • pracę w systemie 3 zmianowym
  • +25% za pracę na nadgodziny i na nocnej zmianie
  • dodatki na święta i wakacje

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń za pośrednictwem źródła.

Krótki link: http://bit.do/produkcja-aplikacja

źródło: https://www.pracuj.pl/praca/pracownik-produkcji-czesci-dla-branzy-automotive-niemcy-duesseldorf-bonn-karlsruhe,oferta,6257386

ID ogłoszenia: 8435b9042117f885

1 odpowiedź na “Bez języka praca w Niemczech od zaraz na produkcji części samochodowych Düsseldorf”

  1. Romano1990 na 7 września 2018 @ 13:59

    Witam jestem zainteresowany ogłoszeniem.
    Posiadam prawo jazdy.
    Proszę o kontakt po nr telefonu 603689289
    Pozdrawiam Roman