€ 1620 euro/mc brutto

Bez języka praca w Niemczech od zaraz przy pakowaniu portfeli skórzanych Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 listopada 2016 02:41
  • Wygasa: 2 dni, 1 godzina

Od zaraz zatrudnimy pracowników do pakowania wyrobów ze skóry – portfeli, pasków, itp. Oferta pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz galanterii skórzanej
Termin: od zaraz
Pensja: 1620 euro brutto miesięcznie
Miejsce: Stuttgart, Niemcy

Obowiązki:

  • ręczne pakowane wyrobów ze skóry w woreczki lub materiał
  • praca będzie polegała na pakowaniu portfeli, aktówek, portmonetek, kosmetyczek, torebek, itp.
  • pracownik odpowiedzialny będzie za kontrolę jakości każdej rzeczy osobno i odpowiednie zapakowanie
  • sztuki uszkodzone należy oznaczyć odpowiednio i spisać raport szkody

Oczekiwania:

  • zręczność i duża dokładność
  • uczciwość, odpowiedzialność, delikatność, ostrożność
  • duża spostrzegawczość
  • zaświadczenie o niekaralności
  • dyspozycyjność od zaraz
  • podpisanie regulaminu zakładu pracy i wyrażenie zgody na kontrolę szafki oraz rzeczy osobistych po zakończeniu zmiany

Zapewniamy:

  • premie oraz dodatki za porządne wywiązywanie się ze swoich obowiązków
  • atrakcyjne zniżki pracownicze
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę na okres próbny
  • dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałej pracy
  • zamieszkanie w dobrych warunkach za jedyne 150 euro miesięcznie
  • bogate zaplecze socjalne

Aplikacja:
Wiadomość e-mail zatytułowaną: „pakowaczgalanteriiskórzanej/12/16″, należy przesłać z załączeniem dokumentów aplikacyjnych oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-pakowanie-galanterii-skorzanej-bez-jezyka-stuttgart/

ID ogłoszenia: 217583b4845c1e8c

1 odpowiedź na “Bez języka praca w Niemczech od zaraz przy pakowaniu portfeli skórzanych Stuttgart”

  1. anita127776 na 2 grudnia 2016 @ 18:18

    Dzień dobry ja w sprawie pracy mam nadzieje ze jeszcze aktualne Pracowałem w Polsce około 15 lat jako układanie chodników publicznych itp. ochroniarz ,i na produkcji pieczarek ,mam wykształcenie średnie oraz zawód wyuczony mechanik maszyn rolniczych .Ostatnio pracowałem w Niemczech ale to była praca sezonowa .Dlatego szukam pracy mam 39 lat i jestem dokładny w tym co wykonuje ,mam żonę i dwoje dzieci na utrzymaniu ,dlatego mi zależy na pracy jestem dyspozycyjny od zaraz proszę o jakiś kontakt telefoniczny by porozmawiać .Mój nr.telef,774879016 podam żony e-mail anita7776@interia.pl