€ 15-16,50/h +zakwaterowanie

Bez języka praca w Niemczech od zaraz sprzątanie-dezynfekcja samolotów Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 15 marca 2021 03:20

Oferta tymczasowej pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu i dezynfekcji samolotów. Ogłoszenie z Frankfurtu nad Menem bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie bezpłatne zorganizowane jest dla pracowników na miejscu.

Stanowisko: sprzątacz – sprzątaczka samolotów

Start: od zaraz

Pensja: od 15 do 16,50 euro brutto na godzinę pracy

Umowa: tymczasowa na 12 tygodni

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • zadania wykonywane są w małych zespołach
  • pracownik będzie odpowiedzialny za szybkie sprzątanie samolotów pasażerskich
  • w chwili obecnej używane są do sprzątania preparaty do dezynfekcji powierzchni – obowiązkowe jest odkurzanie, wycieranie stolików, mycie szyb od wewnątrz, wynoszenie odpadów, wycieranie półek itd.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • umiejętność pracy pod presją
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków i podporządkowanie się zasadom BHP
  • gwarancja podnoszenia kwalifikacji
  • pracowitość, zaangażowanie
  • dobra kondycja fizyczna

Oferujemy:

  • rzetelne szkolenie pracownicze i pełne wsparcie we wdrożeniu się w obowiązki i zaaklimatyzowaniu się
  • opieka koordynatora Polaka
  • stałą umowę o pracę
  • uniform służbowy
  • odzież roboczą
  • niemiecką umowę o pracę na 12 tygodni
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane w pensjonacie pracowniczym

Aplikacja:
Na Państwa zgłoszenia czekamy do końca marca 2021 włącznie. Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwe wyjazdy od zaraz.

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem maila w postaci:

„Sprzątanie-odkażanie samolotów, Frankfurt + imię i nazwisko”

UWAGA: Prosimy załączyć aktualne CV, LM nie jest wymagany

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

e-mail: pl.stellenanzeige@contractor.net

ID ogłoszenia: 106604e08e03260f