€ 1300-2000

Bez języka praca w Niemczech operator wózka widłowego-sztapler od zaraz w Rietberg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rietberg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 9 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 października 2019 04:40

Również bez języka możliwa do podjęcia od zaraz atrakcyjna praca w Niemczech na magazynie w Rietberg jako operator wózka widłowego – sztapler przy rozładunku, załadunku towarów.

SZTAPLER, pracownik magazynowy – Niemcy

Zakres obowiązków:

rozładunek tira
zatowarowywanie magazynu
obsługa wózka widłowego wysokiego składowania

Czego oczekujemy od Ciebie, jeśli się zdecydujesz:

uprawnień na wózki widłowe
doświadczenia
rzetelności, dyspozycyjności, umiejętności pracy w grupie
gotowości do pracy zmianowej
własny samochód (mile widziany)

Na co możesz liczyć z naszej strony:

Zatrudnienie na dłuższy okres
niemiecka umowa – pierwsza na 9 miesięcy (dwujęzyczna)
stawka godzinowa 11€-12€ brutto
szkolenie wdrożeniowe
dodatki za nadgodziny +25%, niedzielę +50%, święta +100%
200 € dodatku za użytkowanie własnego samochodu (celem dojazdu do pracy)
wsparcie polskiego koordynatora
możliwość firmowego zakwaterowania

Zadzwoń +48609025434 // +48501402851 lub
prosimy o przesłanie CV na adres dominika@pracaniemcy.com

ID ogłoszenia: 5655d95b3708e09d