€ 9,00

Bez języka praca w Niemczech – pomocnik przy pakowaniu mięsa, Münster

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Münster
  • Opublikowany: 26 kwietnia 2017 05:45

Firma z Münster poszukuje pomocników do pracy w Niemczech przy pakowaniu artykułów mięsnych. Zatrudnienie możliwe bez znajomości języka, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Agencja Pośrednictwa Pracy oraz Pracy Tymczasowej
D&D Personal Sp. z o.o. (nr rej. agencji zatrudnienia 9599) poszukuje dla swojego Klienta kandydatów do pracy na stanowisko:

Pomocnik przy art. mięsnych

Miejsce pracy- Munster, Niemcy

Opis stanowiska:
– pakowanie, etykietowanie, wkładanie do kartonów, paletowanie, itp.
– praca w temp. 0-3 stopni C

Wymagania:
– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
– sprawność fizyczna

Oferujemy
– Umowa o pracę zawarta z firmą w Niemczech, pełne świadczenia socjalne
– Stawka godzinowa brutto: 9, 00 euro
– Dodatki za pracę nocną, niedziele oraz święta
– Zakwaterowanie płatne zapewnione

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV wraz ze świadectwami na adres umieszczony poniżej.
E-Mail: opole@danddpersonal.pl
tel. 502 089 961

W temacie wiadomości prosimy o wpisanie “Pomocnik, Munster”.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

ID ogłoszenia: 50358ff2de45aac4