€ 9,10 euro brutto/h

Bez języka praca w Niemczech przy pakowaniu drobiu dla studentów Haren

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Haren
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 listopada 2016 01:28

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech dla studentów na okres świąt przy pakowaniu wyrobów drobiarskich. Możliwość zatrudnienia w Haren bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz
Miejsce zatrudnienia: Haren, Wietze, Dolna Saksonia
Stawka godzinowa: 9,10 euro brutto na godzinę
Czas trwania umowy: od 18.12.2016 do 05.01.2017

Obowiązki:

  • poszukiwane są osoby do pakowania oraz przepakowywania wyrobów z drobiu
  • osoba zatrudniona będzie pracować przy liniach produkcyjnych oraz obsługiwać maszyny

Oczekiwania:

  • posiadanie aktualnego statusu studenta
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • chęć do pracy
  • dyspozycyjność w podanym terminie

Zapewniamy:

  • na miejscu zorganizowane jest zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach w cenie 6 euro za dobę
  • atrakcyjne zarobki z możliwością otrzymania dodatków
  • pracodawca zapewnia pokrycie kosztu przejazdu z Polski do Niemiec – jedynie do wysokości 65 euro
  • pracę dla studentów

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesyłanie wiadomości mailowo:

  • ef@cp-personal.com
  • ase@cp-personal.com

źródło: http://www.praca4u.net/praca-dla-studentow-na-okres-swiat-w-niemczech-id425597.html

ID ogłoszenia: 11958322357daba3