€ do ustalenia

Bez języka praca w Niemczech przy przeładunku na taśmie od zaraz Rüdersdorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rüdersdorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 16 marca 2015 00:17

Centrum logistyczne z Rüdersdorf pilnie poszukuje osoby do przeładunku i pakowania paczek przy taśmie. Oferta pracy w Niemczech od zaraz bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz – pracownik do przeładunku

Miejsce pracy: Rüdersdorf

Termin: od zaraz

Stawka godzinowa: do ustalenia

Obowiązki:

  • Zadania przy taśmie polegające na układaniu przesyłek pocztowych na taśmach.
  • Pracownik będzie miał za zadanie sortować paczki i zajmować się ich załadunkiem na samochód dostawczy.
  • Osoba zatrudniona będzie obsługiwała skaner.

Oczekiwania:

  • gotowość do szybkiego wyjazdu za granicę w celu podjęcia pracy
  • duża sprawność fizyczna
  • zapał
  • przynajmniej zawodowe wykształcenie – atutem będzie posiadanie wykształcenia średniego
  • brak problemów z pracę w systemie zmianowym również na noce
  • zdolność do pracy w grupie
  • mile widziana znajomość języka w każdym stopniu

Oferujemy:

  • pracę na podstawie umowy czasowej
  • pomagamy znaleźć kwaterę w przystępnej cenie oraz w zorganizowaniu dojazdu na miejsce
  • wysokie stawki godzinowe
  • gruntowne przeszkolenie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy zgłaszać się drogą elektroniczną na adres: intemporis.1025578@poczta.startpraca.pl

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-ds-przeladunku-pakowacz-ka-id274000.html

ID ogłoszenia: 7515502ab82c89ff

2 Odpowiedzi na “Bez języka praca w Niemczech przy przeładunku na taśmie od zaraz Rüdersdorf”

  1. Witam Serdecznie

    Jestem bardzo zainteresowany tą ofertą pracy. Posiadam prawo jazdy kat. B oraz własny samochód. Nie ma żadnego problemu z dojazdem do miejsca zatrudnienia. Jestem osobą młodą dyspozycyjną oraz gotową do wyjazdu od zaraz i pozostania w Niemczech na stałe.

    Poproszę o więcej informacji dot. tej oferty pracy. Mój numer: 666862840

    Pozdrawiam

  2. piotr100475 na 23 marca 2015 @ 23:42

    WITAM,jestem zainteresowany ofertą pracy,dyspozycyjny na wyjazd od ZARAZ,proszę o kontakt Piotr mail,piotr_witczak@interia.eu tel 662 062 124