€ 4,000.00

Bez języka praca w Niemczech w budownictwie od zaraz dla glazurnika-kafelkarza Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 czerwca 2019 05:55

Propozycja zatrudnienia od zaraz w Stuttgarcie dla budowlańców. Niemcy praca na budowie dla glazurnika-kafelkarza bez znajomości języka przy remontach i wykończeniach mieszkań.

Stanowisko: Pracownik budowlany – glazurnik, kafelkarz

Miasto: Stuttgart, Niemcy

Pensja: 4,000.00

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • oferta dotyczy pracy w Niemczech na budowie przy układaniu płytek, szpachlowaniu, malowaniu
  • obowiązkiem będzie również montaż hydrauliki

Oczekiwania:

  • warunkiem obowiązkowym jest posiadanie doświadczenia w pracy przy remoncie łazienek i mieszkań
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech i chęć zatrudnienia na stałe
  • prawo jazdy kat.B oraz samochód
  • własne narzędzia
  • pełna fachowość, zaangażowanie, pracowitość
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • pracę dla Polaków na dłużej
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie płatne
  • elastyczny sposób rozliczania – możliwe za godziny lub od całości

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o kontakt telefoniczny, dostępny pod numerem:

+4915219228678

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-na-budowie-dla-glazurnika-kafelkarza-bez-jezyka-remonty-mieszkan-stuttgart/

ID ogłoszenia: 175d015fcc5162d