€ do uzgodnienia

Bez języka sezonowa praca Niemcy od zaraz przy zbiorach jabłek 2020 w Hamburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 22 października 2020 01:19

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od zaraz przy zbiorze jabłek 2020. Zatrudnienie w okolicach Hamburga dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik do zbioru jabłek

Lokalizacja: okolice Hamburga, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • sezonowa praca fizyczna przy ręcznym zrywaniu jabłek

Oczekiwania:

  • dobra sprawność fizyczna
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy sezonowej w Niemczech
  • wysoka motywacja
  • zaangażowanie

Oferujemy:

  • zatrudnienie sezonowe do podjęcia od zaraz
  • pracę w wymiarze 5 do 6 dni w tygodniu po 8 godzin pracy
  • zatrudnienie w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt pod numerami:

  • Katarzyna R – 571 247 732
  • Marlena – 535 429 719
  • Agnieszka – 780 027 056
  • Anna – 517 257 465
  • Hubert – 798 869 126

Prosimy wyłącznie dzwonić. Na wiadomości tekstowe nie odpowiadamy. Kontakt możliwy jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

źródło: www.olx.pl/oferta/zbior-jablek-w-niemczech-CID4-IDGVmlR.html

ID ogłoszenia: 9165f8eafb8925df