€ 9 euro brutto/h

Bez języka sezonowa praca Niemcy od zaraz w ogrodnictwie przy kwiatach Löbau w szklarni

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Löbau
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 marca 2017 22:19

Propozycja zatrudnienia od zaraz w ogrodnictwie przy kwiatach w mieście Löbau. Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Stawka godzinowa: 9 euro brutto na godzinę
Termin: od zaraz
Miejsce zatrudnienia: Löbau, Niemcy

Zakres zadań:

  • praca fizyczna w szklarni z Löbau
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za prace pielęgnacyjne przy różanych i chryzantemach
  • kontrola podlewania, nawożenie, podcinanie, ścinanie, pakowanie, przygotowanie do dystrybucji

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • pracowitość, punktualność
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku jest pożądane
  • zorganizowanie
  • samodzielność

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • sprawdzonego pracodawcę darmowe zamieszkanie w dobrych warunkach
  • ubezpieczenie na cały okres zatrudnienia

Aplikacja:
Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Niemcy praca sezonowa przy kwiatach, Löbau″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

neuearbeit[at]berlin.com

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 7058d1ac836ac1b

2 komentarze na “Bez języka sezonowa praca Niemcy od zaraz w ogrodnictwie przy kwiatach Löbau w szklarni”

  1. Prosze o kontakt 516438541

  2. Jestem zainteresowany pracą. Znam język niemiecki w mowie i piśmie. Od 20 lat pracuję w branzy ogrodniczej.