€ 7,40 euro/h

Bez języka sezonowa praca Niemcy Stuttgart przy zbiorach jabłek, gruszek i śliwek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 27 września 2015 22:19

Gospodarstwo rolne ze Stuttgartu zatrudni od zaraz chętnych do zbioru jabłek, śliwek i gruszek. Niemcy praca sezonowa dla Polaków od października bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik do zbioru jabłek, śliwek i gruszek

Miejsce: Stuttgart, Niemcy

Wynagrodzenie: 7,40 euro na godzinę

Termin: praca pilnie do podjęcia

Czas trwania umowy: 2 – 3 miesiące

Opis stanowiska pracy:

  • Praca w dużym gospodarstwie przy zbiorach jabłek, gruszek i śliwek
  • Pracownik będzie przydzielony również do innych zadań, tak jak: sadzenie drzewek czy zadania na roli.

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • dyspozycyjność od października
  • brak nałogów – zakaz palenia
  • pracowitość, zorganizowanie
  • koniecznie zabranie ze sobą odpowiednich rzeczy jak: sztućce, śpiwór, poduszka, prześcieradło, podstawowe garnki, odzież przeciwdeszczowa, odpowiednie obuwie, pieniądze na początkowe wydatki

Zapewniamy:

  • zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • pracę 6 do 7 dni w tygodniu, zapewnione ok 48 – 60 godzin pracy w tygodniu
  • w symbolicznej opłacie 3 euro za dzień pracownicy zostają zakwaterowani w osobowych kontenerach mieszkalnych z dostępem do pryszniców, pralek, kuchni, lodówek i toalet

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o kontakt poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 551560532911bd75

4 Odpowiedzi na “Bez języka sezonowa praca Niemcy Stuttgart przy zbiorach jabłek, gruszek i śliwek”

  1. Witam. Jestem Zainteresowany Państa ofertą pracy. Proszę o kontakt telefoniczny pod numer telefonu 721405699 lub email waldemar.rosiński@onet.pl lub monia912@autograf.pl.

    Chętnie podejmę pracę od zaraz. jestem gotów na wyjazd. Nie boje się pracy fizycznej.
    Bardzo proszę o kontakt. Pozdrawiam

  2. witam jestem zainteresowany ofertą pracy prosze o kontakt +48780089476 chęc wyjazdu od zaraz Pozdrawiam

  3. Marcin 26 lat jestem zainteresowany wraz z kolegą proszę o kontakt 505734796 lub pocztą marcinadamek000@onet.pl

  4. Witam mam na imię Karolina jestem zainteresowana oferta pracy o proszę o kontakt 697615497 chęc wyjazdu od zaraz.