€ 10,00 Euro/brutto

Bez języka sezonowa praca w Niemczech od zaraz w ogrodnictwie k. Lipska 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: ok.Lispka
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: umowa niemiecka
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 25 lutego 2021 02:00

Aktualne od zaraz ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech w ogrodnictwie bez znajomości języka. Zatrudnienie w rejonie Lipska przy kwiatach i uprawie kalafiora.

Firma Pośrednictwa Pracy za granicą Top Job 9403 szuka dla niemieckiego pracodawcy
Pracownika do prac w rolnictwie
Miejsce Pracy: ok.Lipska
Data rozpoczecia: od od zaraz do 11.2020

CO OFERUJE PRACODAWCA
Niemiecką umowę o pracę
Wynagrodzenie 10,00 Euro/brutto/godzina
Ubezpieczenie zdrowotne i społeczne
Zakwaterowanie organizuje pracodawca – płatne 1,88 Euro/dzień- opłata zwracana na koniec pracy
Pomoc w załatwieniu formalności

WYMAGANIA DOTYCZĄCE KANDYDATÓW
Doświadczenie
Dobra kondycja fizyczna

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Praca w szklarni przy hodowli kwiatków balkonowych: sadzenie,
wybieranie sadzonek, pakowanie, obsługa doniczkarki.
Dodatkowo pracodawca uprawia kalafior. Praca przy kalafiorze polega
na sadzeniu kalafiora maszyną do sadzenia, pokrywanie sadzonek
włókniną, pielęgnacja i zbiór.

topjob@onet.pl

ID ogłoszenia: 63660366ed7b5464

1 odpowiedź na “Bez języka sezonowa praca w Niemczech od zaraz w ogrodnictwie k. Lipska 2021”

  1. Mariusz@82 na 25 lutego 2021 @ 17:08

    Witam aktualne jest praca Niemcy