€ 10,25/h +zakwaterowanie

Bez języka sezonowa praca w Niemczech przy zbiorze pomidorów od zaraz Torgau 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Torgau
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 stycznia 2020 02:54
  • Wygasa: 24 dni, 18 godzin

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorze pomidorów szklarniowych. Zatrudnienie 2020 w Torgau od zaraz dla 6 chętnych bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru warzyw

Lokalizacja: Torgau, Niemcy

Stawka godzinowa: 10,25 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Opis stanowiska pracy:

  • praca w szklarni przy zbiorze pomidorów
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej poza zbiorem będzie kontrola nawadniania, porządkowanie, prace pielęgnacyjne

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • odpowiedzialność, sumienność, solidność, niezawodność
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • zdolność do bezkonfliktowej pracy w zespole

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od lutego, możliwe wyjazdy jeszcze w styczniu 2020
  • na miejscu zorganizowane bezpłatne zakwaterowanie w ogrzewanym domku pracowniczym
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na czas określony

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem: „szklarnia/01/2020″
Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 4665e1f8123e80a0

2 komentarze na “Bez języka sezonowa praca w Niemczech przy zbiorze pomidorów od zaraz Torgau 2020”

  1. dwoje chętnych
    prosze o kontakt

  2. Witam jestem zainteresowany państwa ofertą pracy mam doświadczenie w zbieraniu pomidorów pracowałem w Holandii na szklarni 10 lat proszę o kontakt mój telefon 0048 664 191 256 e-meil milano62@wp.pl

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.