€ 1800-2000 € brutto

Bez języka sezonowa praca w Niemczech w rolnictwie przy warzywach 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: na stałe
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 22 lipca 2019 00:50

Agencja zatrudnienia dla klienta z Frankfurtu nad Menem poszukuje od zaraz chętnych do sezonowej pracy w Niemczech w rolnictwie przy warzywach. Konieczne posiadanie prawa jazdy kat. T.

Neumann Personal jest licencjonowaną Agencją Pośrednictwa Pracy, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 22147. Zajmujemy się rekrutacją kandydatów, szukających zatrudnienia w Niemczech, Austrii i Szwajcarii.

Obecnie dla naszego klienta w okolicach Frankfurtu nad Menem poszukujemy 3 pracowników fizycznych z prawem jazdy kat. T.

Wymagania:

– prawo jazdy kat. T – warunek konieczny,
– sprawność fizyczna,
– znajomość j. niemieckiego lub angielskiego mile widziane,
– doświadczenie w branży rolniczej lub ogrodniczej – mile widziane,
– sprawność fizyczna.

Zadania:

– praca przy zbiorach, sortowaniu i pakowaniu warzyw (głównie: ziemniaki, cebula),
– prowadzenie traktora i prosta obsługa maszyn sortujących i rolniczych.

Oferujemy:

– wynagrodzenie 1800-2000 EUR brutto miesięcznie,
– bezpłatne zakwaterowanie,
– niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym,
– ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek,
– możliwość podjęcia pracy na stałe,
– nadgodziny.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o nadesłanie aplikacji na:

biuro@neumann-personal.com lub kontakt telefoniczny pod numerem 508 604 246.

ID ogłoszenia: 515d2dffd42b14d

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.