€ 9 euro/h

Bez znajomości języka Berlin praca w Niemczech przy sprzątaniu domów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 11 maja 2015 03:59

Prowadzimy nabór pracowników na stanowisko sprzątaczki w firmie z Berlina. Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka i doświadczenia przy sprzątaniu domów i mieszkań.

Stanowisko: Sprzątaczka

Miejsce zamieszkania: Berlin

Wynagrodzenie: 9 euro na godzinę

Opis stanowiska:

  • Praca fizyczna przy sprzątaniu w mieszkaniach i domach prywatnych na terenie Berlina. Obowiązkiem będzie sprzątanie zgodnie z poleceniem klienta. Klient zapewnia wszelkie detergenty oraz ścierki, gąbki, mopy czy odkurzacz.

Oczekujemy:

  • duża uczciwość
  • zamieszkanie w Berlinie
  • samodzielność
  • obowiązkowość
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • odpowiedzialność
  • chęć nawiązania stałej współpracy na podstawie działalności gospodarczej
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • przykładność

Oferta:

  • praca na podstawie gewerbe
  • możliwość zdobycia nowego doświadczenia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie wiadomości kontaktowej na poniżej podany adres:

pracadlasprzataczki@googlemail.com

źródło: http://www.mypolacy.de/ogloszenia/sprzatanie-pomoc-domowa/praca-dla-pan-sprzatanie-mieszkan-berlin,418953.html

ID ogłoszenia: 636554fef6f5f75a

2 komentarze na “Bez znajomości języka Berlin praca w Niemczech przy sprzątaniu domów”

  1. Jestem zainteresowana ofertą pracy. Prosze o kontakt nr. Tel.48784432944.

  2. elzunia73 na 14 maja 2015 @ 13:50

    witam
    jestem zainteresowana praca mam doswiadczenie prosze o kontakt 515488678