€ 9,50 euro brutto/h + zakwaterowanie i napiwki

Bez znajomości języka dam fizyczną pracę w Niemczech od zaraz na myjni samochodowej Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 29 września 2016 05:18

Ogłoszenie pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz dla pracowników fizycznych na myjni ręcznej. Oferta z Berlina dla osób bez znajomości języka przy myciu i sprzątaniu samochodów.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Start: od zaraz
Lokalizacja: Berlin, Niemcy
Stawka godzinowa: 9,50 euro brutto na godzinę plus dodatki i napiwki
Liczba wakatów: 3

Obowiązki:

  • mycie, pastowanie i polerowanie samochodów z zewnątrz – dokładne wykonywanie swoich obowiązków zgodnie ze sztuką
  • sprzątanie wnętrz – odkurzanie, trzepanie oraz mycie dywaników, pranie tapicerki, wycieranie kokpitu, mycie szyb

Wymagania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • doświadczenie w pracy na myjni ręcznej
  • możliwość zabrania swojego samochodu oraz posiadanie prawa jazdy kat.B
  • świetne zorganizowane czasu pracy
  • uczciwość, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • dobre zarobki w postaci stawki podstawowej plus napiwki i dodatki za wydajną pracę
  • zatrudnienie od zaraz na okres 3 miesięcy z możliwością przesłużenia dla pracowników najlepszych
  • przeszkolenie pracownicze
  • uniform służbowy
  • +25% za pracę w godzinach nadliczbowych
  • zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie przez pracodawcę

Aplikacja:
Zgłoszenia mailowe należy przesyłać na adres:

  • neuearbeit@berlin.com

Koniecznie prosimy zatytułować wiadomość: Praca fizyczna na myjni samochodowej, Berlin

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/fizyczna-praca-w-niemczech-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-na-myjni-samochodowej-berlin/

ID ogłoszenia: 91357ec628b5d8c4