€ 3500 +mieszkanie

Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech jako tester leków 2020 Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 6 mc
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 3 grudnia 2019 01:15
  • Wygasa: 11 dni, 16 godzin

Atrakcyjna oferta tymczasowej pracy w Niemczech w charakterze testera leków. Ogłoszenie z Monachium bez znajomości języka od stycznia 2020 na 6 miesięcy z darmowym zakwaterowaniem i wyżywieniem.

Stanowisko: Tester leków

Miejsce zatrudnienia: Monachium (Starnberg), Niemcy

Wynagrodzenie: 3500 euro brutto miesięcznie

Umowa: na pół roku (do końca czerwca 2020)

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 16

Obowiązki:

  • początkowo osoba zakwalifikowana przejdzie gruntowne badania i zostanie przydzielona do odpowiedniej grupy badanych
  • zadania polegają na systematycznym braniu leków/placebo oraz skrupulatnym wypełnianiu ankiet oraz wykonywaniu szeregu testów
  • testy to między innymi proste zadania sprawnościowe
  • szacunkowo obowiązki zajmują do 3-4 godzin dziennie – reszta czasu jest wolna

Oczekiwania:

  • gotowość do wyjazdu na całe 6 miesięcy – bez możliwości powrotu na święta wielkanocne!
  • dobre zdrowie
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego, ale nie jest to konieczne

Zapewniamy:

  • stałą opiekę wykwalifikowanej kadry medycznej, a także opiekuna polskojęzycznego
  • atrakcyjne zarobki wypłacane przelewem na konto pracownicze każdego miesiąca
  • darmowe zakwaterowanie oraz pełne wyżywienie w pensjonacie 4**** położonym nad jeziorem
  • możliwość korzystania z atrakcji hotelowych – basenów, sauny, piłkarzyków, ping-ponga, siłowni
  • zatrudnienie na podstawie półrocznej umowy o pracę z klauzulą poufności (po podpisaniu umowy nie ma możliwości wcześniejszego powrotu do kraju, proszę to brać pod uwagę)

Aplikacja:

Prosimy o poważne aplikacje. Jeśli cierpią Państwo na jakieś schorzenia prosimy o zamieszczenie tej informacji w zgłoszeniu.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres:

  • medical@postpro.net w tytule proszę napisać „Testy styczeń 2020 + Nazwisko i Imię”

Będziemy kontaktować się z wybranymi osobami do końca listopada br.

źródło: praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-stycznia-2020-bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-jako-tester-lekow-monachium/

ID ogłoszenia: 9525dd5bd5f0fb0e

18 komentarzy na “Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech jako tester leków 2020 Monachium”

  1. pszpakowski na 21 listopada 2019 @ 08:52

    Witam
    Jestem zainteresowany podjeciem pracy

    Pozdrawiam

    Przemysław Szpakowski
    +48 790 784 379
    pszpakowski@me.com

  2. Witam, byłbym zainteresowany pracą proszę o kontakt,

    Krzysztof Adamski
    +48 797 481 617

    ggf26@o2.pl

  3. Witam jestem zainteresowany pracą Damian Więckowski nr. Tel. 500 425 028 wieckowski.damian@wp.pl pozdrawiam i czekam Na informację zwrotną

  4. hkwolontariusz@wp.pl na 24 listopada 2019 @ 18:28

    decyduje się
    Krzysztof Hassinger

  5. Pawel198917 na 25 listopada 2019 @ 09:40

    Jestem zianterwsowany praca od zaraz nr tel 577935667

  6. Witam,
    Na adres mailowy wysłałem aplikacje
    Kontakt ze mną: paulshopa@gmail.com / 516400816

  7. Witam,jestem zainteresowany tą pracą ,nr.tel.kontaktowy579934654 lub na adres mailowy mose12@spoko.pl.POZDRAWIAM

  8. Katarzyna Bogucka na 26 listopada 2019 @ 10:51

    Witam! Jestem zdecydowana! Kontakt ze mną to tel.721057387 lub katarzynabogucka69@wp.pl

  9. NataliaGadocha na 28 listopada 2019 @ 08:02

    Witam wraz ze znajomym jesteśmy chętni podjęcia pracy . Aktualnie przebywamy na terenie Niemiec . Na maila przesłałam nasze cv .
    Pozdrawiam Natalia Gadocha
    Tel. 530101242
    E-mail gadochan@interia.pl

  10. Michal199029 na 29 listopada 2019 @ 12:44

    Witam mam 29 lat jestem wysportowany bez nałogów wysportowany gotowy podjąć pracę od zaraz ew kontakt 0048 667741990 obecnie mieszkam ok hannoveru

  11. Katarzyna 410 na 29 listopada 2019 @ 17:48

    Witam jestem zainteresowana 669 254 850 proszę o kontakt.

  12. Jakub-Purgacz na 30 listopada 2019 @ 19:24

    Witam. Jakub Purgacz, 28 lat. Kontakt telefoniczny 788132180 lub mailowy jpurgacz@gmail.com. Pozdrawiam.

  13. Adrianszczecin007 na 1 grudnia 2019 @ 09:52

    Na adres email wysłałem zgłoszenie. Zainteresowany jestem, zdecydowałem się. Mój email kolesik3@wp.pl / tel. 507964976 / Adrian Sikorski

  14. Pawel Lewtak na 2 grudnia 2019 @ 00:29

    Jestam zainteresowany. tel.: 514 941 889 proszę o kontakt.
    plewtak@op.pl

  15. Witam wysłałem aplikację jestem zainteresowany 72602890129
    proszę oodpowiedź

  16. Witam jestem zainteresowany oferta pracy nr tel. 607292232 mam 38 lat jestem zdrowym mężczyzna

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.