€ do 10 000 PLN netto/mc

Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech na budowie dla murarza Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 października 2017 04:17

Propozycja zatrudnienia w Dreźnie z zakwaterowaniem bezpłatnym dla pracowników budowlanych. Niemcy praca w budownictwie dla murarza bez języka niemieckiego ale z doświadczeniem.

Stanowisko: Murarz

Dostępne lokalizacje: Drezno, Frankfurt nad Menem, Norymberga – Niemcy

Zarobki: do 10000 PLN netto miesięcznie

Liczba miejsc: b/d

Zakres zadań:

  • wykonywanie zadań murarskich związanych ze stawianiem budynków od podstaw
  • zadania wykonywane będą z użyciem maszyn budowlanych
  • obowiązkiem będzie osadzanie stolarki drzwiowej oraz okiennej
  • zadania przy rozbiórkach
  • prace konserwacyjne
  • wykonywanie szalowania, betonowania i montaż zbrojeń

Oczekiwania:

  • przynajmniej 2 lata doświadczenia popartego świadectwami pracy
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • atutem będzie możliwość przyjechania swoim autem
  • wysoka sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, sięgające nawet do 10 tysięcy zł netto miesięcznie
  • zatrudnienie całoroczne
  • legalną umowę o pracę
  • zamieszkanie zorganizowane za darmo w pokojach 2-3 osobowych
  • co 6 tygodni jest opcja zjazdu do Polski
  • pracę w Niemczech na budowie do podjęcia od zaraz
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie aktualnego CV mailowo, na adres:

  • info@persona-direktservice.pl z dopiskiem w tytule: Murarz

Kontakt telefoniczny – 571 255 502

źródło: http://www.praca4u.net/murarz-id1004531.html

ID ogłoszenia: 24359f0fb705f62d