€ nawet 1600 netto

Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech na magazynie art. spożywczych w Berlinie od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 września 2020 02:31

Dla komisjonerów bez znajomości języka w Berlinie dostępna od zaraz ciekawa praca w Niemczech na magazynie znanej sieci marketów spożywczych. Zakwaterowanie dla pracowników będzie zapewnione – częściowo dotowane przez pracodawcę.

MGcentral dla MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k. – Agencji Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego z siedzibą w Krakowie przy ul. Myślenickiej 133, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru 9466 oraz niemiecki certyfikat agencji zatrudnienia (Erlaubnis zur Arbeitnehmerueberlassung, BfA Duesseldorf) specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska niskiego i średniego szczebla oraz prace specjalistyczne poszukuje osób zainteresowanych pracą jako:

MAGAZYNIER – Komisjoner

Miejsce pracy: Berlin

Nr ref. KOM/BER2/N

ZADANIA

Realizacja/kompletowanie zamówień przy pomocy prostego systemu
Podstawowa obsługa pojazdu elektronicznego do przewożenia palet / koszyków w obrębie magazynu znanej niemieckiej sieci marketów spożywczych
Dodatkowe proste prace w obrębie nowoczesnego magazynu logistycznego

WYMAGANIA

Doświadczenie w pracy jako Komisjoner / Kompletowanie zamówień na magazynie logistycznym
Mile widziane uprawnienia do kierowania wózkiem jezdniowym akumulatorowym niskiego składowania (nieobowiązkowe)
Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (nocki płatne +25%)
Własny samochód w celu dojazdów do pracy z miejsca zakwaterowania
Poczucie odpowiedzialności i motywacja do pracy
Punktualność, dokładność i rzetelność

OFERUJEMY

Umowa o pracę na czas określony na pełen etat (gwarantowana ilość godzin)- umowa bazująca na niemieckim prawie pracy i płacy, podatek dochodowy do Finanzamt
Szkolenie zakładowe oraz stała opieka na miejscu w języku polskim (szkolenie 100% płatne przez Pracodawcę)
Stawka godzinowa brutto od 10,10 do ok. 15,00 EUR (w zależności od wydajności danego pracownika)
Miesięczne zarobki na poziomie ok. 1.200 – 1.600 EUR na rękę (w zależności od wydajności i doświadczenia).
W pełni wyposażone zakwaterowanie z dostępem do internetu – organizowane i dofinansowywane przez Pracodawcę
Praca w systemie zmianowym (zmiana ranna, popołudniowa, nocna) – zgodnie z grafikiem
Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych oraz nocnych (23:00 – 6:00) – 25% dodatku do stawki zaszeregowania, praca w niedzielę (50% dodatku)
Premie półroczne (wakacyjna oraz świąteczna)
W pełni płatne dni świąteczne wolne od pracy (!)
Możliwa dodatkowa praca w weekendy

LINK DO APLIKACJI:

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/309166/0/

ID ogłoszenia: 6545f668f194f300

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.