€ 11,00/h brutto +50% niedziele

Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech 2021 na magazynie żywności w Neumünster od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Neumünster
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 25 lutego 2021 02:02

Dla komisjonerów w rejonie Neumünster od zaraz atrakcyjna praca w Niemczech bez znajomości języka na magazynie z artykułami spożywczymi – mrożonymi. Zatrudnienie 2021 przy kompletowaniu zamówień.

Data wygaśnięcia: 21-03-2021

Liczba wakatów: 30

Regiony: Niemcy Neumünster

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KOMISJONER ART. SPOŻYWCZYCH

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Komisjonowanie towarów w chłodni w magazynie oraz na dziale suchym
Załadunek i rozładunek towarów
Praca ze skanerem oraz w systemie słuchawkowym

WYMAGANIA:

Gotowość do pracy w chłodni (do-25 stopni)
Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym
Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd
Sprawność fizyczna
Brak przeciwwskazań do pracy z żywnością
Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

ZAPEWNIAMY:

Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
Pełny pakiet socjalny
Atrakcyjne wynagrodzenie (11 euro brutto/godzina + 50 % dodatku do stawki godzinowe za pracę w niedzielę)
Zakwaterowanie
Pomoc w organizacji wyjazdu
Pomoc w tłumaczeniu i przygotowaniu dokumentów
Stałą opiekę ze strony ImpactJob

APLIKACJA:

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/komisjonowanie

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

źródło: https://impactjob.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/310932/0/

ID ogłoszenia: 9876031a44defb10