€ do uzgodnienia

Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech na produkcji rowerów od zaraz Norymberga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Norymberga
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 8 października 2020 02:04
  • Wygasa: 9 dni, 11 godzin

Fabryka z Norymbergi zatrudni od zaraz osoby na produkcję przy montażu rowerów. Ogłoszenie tymczasowej pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji rowerów

Miasto: Norymberga, Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Zakres zadań:

  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za montaż podzespołów oraz części rowerowych
  • obowiązkiem będzie oczyszczanie i konserwacja elementów

Oczekiwania:

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • dużą zaletą będzie posiadanie własnego auta
  • wysoka motywacja
  • zaangażowanie
  • zdyscyplinowanie
  • dostępność od zaraz
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Zapewniamy:

  • pomoc z zorganizowaniu zakwaterowania
  • zatrudnienie na podstawie tymczasowej umowy o pracę na pełny etat
  • bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane w euro, raz na miesiąc
  • ubezpieczenie
  • opcja podjęcia długotrwałego zatrudnienia
  • opieka koordynatora Polaka na miejscu
  • atrakcyjne premie oraz dodatki

Aplikacja:

Zgłoszenia można przesyłać poprzez stronę (krótki link):

źródło: www.facebook.com/job_opening/318841452568787/

ID ogłoszenia: 2385f79e8d83babc

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech na produkcji rowerów od zaraz Norymberga”

  1. RAFAL RYMARCZUK na 6 października 2020 @ 22:29

    Witam.
    Jestem zainteresowany.
    Do czwartku Jestem w Rostock gdzie kończę pracę . W stopniu podstawowym znam język angielski. Mam ogólnie zdolności manualne znam się na mechanice
    Pracę mogę podjąć od zaraz. Posiadam
    prawo jazdy oraz auto.
    Niekarany punktualny i uczciwy.
    +48 696 112 828
    rafalrymarczuk@tlen.pl

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.