€ od 1370 +1000 diety/mc

Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech od zaraz na budowie dla malarza Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 15 października 2020 02:16

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na budowie dla malarza. Zatrudnienie w Stuttgarcie bez znajomości języka dla budowlańców z doświadczeniem. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Malarz budowlany

Miejscowość: Stuttgart, Niemcy

Zarobki: miesięcznie od 1370 euro plus dieta w wysokości 1000 euro netto za każdy przepracowany miesiąc

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za przygotowanie pod malowanie i dalsze prace budowlane starych i nowych podłoży tynkowych, ceglanych, betonowych oraz drewnianych
  • obowiązkiem będzie malowanie, tapetowanie, uzupełnianie ubytków oraz pęknięć, wzmacnianie, wyrównywanie podłoża, gruntowanie, szpachlowanie

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • czynne prawo jazdy kat. B oraz własny samochód – preferowane
  • duża zaletą będzie znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę z ubezpieczeniem i świadczeniami socjalnymi
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę na pełny etat z opcją wypracowywania nadgodzin
  • urlop wypoczynkowy płatny
  • dodatek na święta i urlop
  •  uniform służbowy
  • dla chętnych możliwość pobierania zaliczek raz na tydzień
  • stałe wsparcie w trakcie trwania umowy
  • opcja podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • opiekę agencji
  • darmowe zakwaterowanie w 1 osobowym pokoju

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o wysyłanie aplikacji poprzez źródło, lub kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • +49 1521 8168041

źródło: https://gratka.pl/praca/malarz-budowlany/ob/18059071

ID ogłoszenia: 9975f872a16ca5ad