€ 13,50/h brutto

Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech od zaraz na magazynie AGD Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 15 sierpnia 2019 04:31

Bez znajomości języka, oferta aktualnej pracy w Niemczech na magazynie hurtowni ze sprzętem AGD. Zatrudnienie od zaraz w Berlinie dla komisjonerów przy kompletacji zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miasto: Berlin, Niemcy

Pensja: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Wakaty: 6

Opis zadań:

  • oferta dotyczy pracy na magazynie ze sprzętem AGD
  • głównym zadaniem będzie zbieranie zamówień, przenoszenie towarów, ustawianie, pakowanie
  • do zadań należy rozładunek dostaw, wprowadzanie danych do systemu i inne zadania w obrębie magazynu

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • prawo jazdy kat.B i własne auto będą dodatkowym atutem
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • dostępność od zaraz
  • zaangażowanie
  • pracowitość

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej
  • pracę od zaraz
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane w hotelu robotniczym
  • wdrożenie w obowiązki
  • pomoc przy dopełnianiu formalności

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • arbeitbeiuns@fastmail.de

W nagłówku prosimy wpisać: ma/b/08/19

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-agd-berlin-2019/

ID ogłoszenia: 7155d54637fc7a25

2 komentarze na “Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech od zaraz na magazynie AGD Berlin”

  1. Czy weekendy są wolne?

  2. Adamimariola na 6 września 2019 @ 05:05

    Para 27 lat i 24 lata zainteresowana podjęciem pracy prosimy o kontakt 669075838