€ 13,50/h brutto

Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech od zaraz na magazynie hurtowni zoologicznej z Lipska

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 stycznia 2022 02:14

Hurtownia zoologiczna z Lipska poszukuje obecnie komisjonerów do pracy w Niemczech od zaraz. Zatrudnienie na magazynie bez znajomości języka przy kompletowaniu zamówień, pakowaniu oraz obsłudze zwrotów.

Stanowisko: Pracownik magazynu zoologicznego

Wynagrodzenie: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Miasto: Lipsk, Niemcy

Obowiązki:

  • praca na stanowisku pomocnika magazyniera przy kompletowaniu i zabezpieczaniu towarów pod zamówienia, obsługiwaniu sprzętów na magazynie (komputer, skaner, wózek paletowy), rozładunek dostaw, rozliczanie towarów, pilnowanie dokumentów, dbanie o porządek na stanowisku pracy itp.

Oczekiwania:

  • samodyscyplina
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • gotowość do pracy w środowisku monitorowanym
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • duża zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • dostępność od zaraz
  • sumienność, solidność
  • zdolność do pracy w zespole

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę
  • pełny etat
  • wdrożenie w obowiązki
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • odpłatne zamieszkanie w cenie 250 euro miesięcznie
  • zatrudnienie od zaraz

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

Adres kontaktowy: work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem

„Hurtownia zoologiczna Lipsk, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy.

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-zoologicznym-bez-znajomosci-jezyka-hurtownia-lipsk/

ID ogłoszenia: 16061df35486d67a