€ od 13,50/h +zakwaterowanie

Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech od zaraz na magazynie z AGD Berlin 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 stycznia 2021 03:14

Ogłoszenie pracy w Niemczech na magazynie hurtowni sprzętu AGD. Oferta 2021 z Berlina aktualna od zaraz dla Polaków bez znajomości języka na stanowisku pomocnika magazyniera przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu ze sprzętem AGD

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Pensja: od 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie szeroko pojętych prac pomocniczych
  • jest to praca bieżąca, polegająca np.: na rozładunku dostaw, przeprowadzaniu inwentaryzacji, pakowaniu zamówień, kompletowaniu towarów na podstawie list, itp.

Oczekiwania:

  • zaangażowanie, solidność, odpowiedzialność
  • zaświadczenie o niekaralności
  • pełna samodzielność
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • świetne zorganizowanie
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Zapewniamy:

  • uniform służbowy
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • pracę od zaraz z opcją przejścia na umowę stałą
  • atrakcyjne premie – np. za frekwencję oraz system poleceń pracowniczych
  • przeszkolenie pracownicze i pomoc we wdrożeniu się w obowiązki
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione w hotelu pracowniczym

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o wysyłanie aplikacji na poniżej dostępny adres mailowy:

  • arbeitbeiuns@fastmail.com z dopiskiem w nagłówku: ma/b/01/21

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-na-magazynie-hurtowni-agd-bez-znajomosci-jezyka-berlin-2021/

ID ogłoszenia: 525ff5b22814327

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech od zaraz na magazynie z AGD Berlin 2021”

  1. Autodestrucktione na 8 stycznia 2021 @ 06:55

    Proszę o przyjecie mnie do pracy, posiadam staz niemiecki, tel. +48 785149488