€ od 13,50 €/h

Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech od zaraz na magazynie z AGD w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 sierpnia 2020 01:48

Hurtownia sprzętu AGD z Berlina poszukuje od zaraz komisjonerów dyspozycyjnych do pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego z zakwaterowaniem bezpłatnym, zapewnionym przez pracodawcę na miejscu.

Stanowisko: Pracownik magazynu ze sprzętem AGD

Zarobki: od 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Miasto: Berlin, Niemcy

Termin: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Obowiązki:

  • danie o porządek na magazynie – porządkowanie dokumentów, wycieranie półek, pilnowanie porządku w magazynowaniu towarów
  • kompletowanie oraz wysyłka zamówień
  • przyjmowanie dostaw na magazyn
  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego
  • obsługa wózka paletowego, skanera
  • współpracowanie z innymi działami firmy oraz kurierami
  • inne prace zlecane przez kierownika zmiany

Wymagania:

  • zdolność do bezkonfliktowej pracy w grupie
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • atutem będzie posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych
  • pracowitość, zaangażowanie
  • szybkość w uczenia się nowych rzeczy
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • uczciwe zarobki wypłacane przelewem
  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna na miejscu przez cały okres zatrudnienia
  • przeszkolenie pracownicze oraz niezbędny trening
  • uniform służbowy
  • darmowe zakwaterowanie w mieszkaniu pracowniczym
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej na czas określony z opcją przedłużenia

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych i numerem referencyjnym ma/b/08/20 prosimy wysyłać na podany poniżej adres e-mail:

arbeitbeiuns_bremen@fastmail.de

Arbeit bei Uns GmbH
Doventorsteinweg 47, 28195 Bremen
Zweiter Stock, Zimmernummer 7

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-hurtowni-agd-w-berlinie/

ID ogłoszenia: 3885f3dced6b7e3a