€ od 13/h

Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech od zaraz na magazynie zabawek Poczdam

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Poczdam
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 lutego 2021 02:40

Ogłoszenie pracy w Niemczech na magazynie hurtowni z zabawkami. Zatrudnienie w Poczdamie od zaraz także bez znajomości języka. Zakwaterowanie bezpłatne jest zapewnione przez pracodawcę na miejscu.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miasto: Poczdam, Niemcy

Wynagrodzenie: od 13 euro na godzinę pracy brutto

Termin: od lutego 2021

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie zadań na magazynie hurtowni z zabawkami jako pomocnik
  • do zadań należeć będzie przyjmowanie towarów, aktualizowanie danych w systemie komputerowym, rozładunek, kompletowanie i pakowanie zamówień, przeprowadzanie inwentaryzacji itp.

Oczekiwania:

  • sprawność manualna
  • dobra kondycja
  • dyspozycyjność od zaraz
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • prawo do płatnego urlopu
  • gwarancja podnoszenia kwalifikacji
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • dla najlepszych stałą współpracę
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Hurtownia zabawek | Poczdam 2021”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen2021@fastmail.com

ID ogłoszenia: 4986016ad048c44a