€ 9,23 euro brutto/h

Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech od zaraz przy rozładunku Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 19 czerwca 2017 01:44
  • Wygasa: 6 dni, 6 godzin

Ogłoszenie tymczasowej pracy w Niemczech przy rozładunku, załadunku i sortowaniu paczek. Oferta z Kolonii dla osób bez znajomości języka do podjęcia od zaraz na magazynie firmy kurierskiej.

Stanowisko: Pakowacz
Miejscowość: Kolonia, Niemcy
Stawka godzinowa: 9,23 euro brutto na godzinę pracy
Liczba wakatów: 17

Zakres zadań:

  • praca polegać będzie na sortowaniu paczek, rozładunku i rozładunku paczek i przesyłek kurierskich
  • dbanie o porządek
  • inne zadania zlecane przez kierownika na magazynie dystrybucyjnym

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz – wyjazd w ciągu 3ch dni
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym – również na noce
  • wykonywanie zadań zgodnie z zasadami BHP
  • umiejętność pracy w grupie
  • dbanie o czystość
  • umiejętność utrzymywania czystości w miejscu pracy
  • świetne zorganizowanie
  • wydajność i pracowitość

Oferujemy:

  • zatrudnienie tymczasowe w Niemczech
  • niemieckie warunki zatrudnienia – umowę o pracę
  • dodatek do stawki podstawowej za pracę na noce
  • ubezpieczenie
  • darmowy transport
  • zamieszkanie

Aplikacja:

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

źródło: https://www.infopraca.pl/praca/pakowacz-kolonia/kolonia-niemcy/14197487

ID ogłoszenia: 9475946ac3f9bcff