€ 1700 netto +zakwaterowanie

Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech od zaraz przy pakowaniu leków Lipsk 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 maja 2021 03:02

Oferujemy zatrudnienie w Lipsku przy pakowaniu leków. Ogłoszenie pracy w Niemczech 2021 od zaraz dla pakowaczy bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pakowacz leków

Termin: od zaraz

Miejscowość: Lipsk, Niemcy

Zarobki: 1700 euro netto miesięcznie

Wakaty: 12

Zakres zadań:

  • obowiązkiem będzie przepakowywanie leków z innych rynków UE
  • zakres zadań będzie ustalany odgórnie
  • prace polegają na zmianie pudełka, oklejaniu pudełek, oklejaniu opakowania, dokładaniu ulotki w języku niemieckim itp.

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • przykładanie się do zadań
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane na czas
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na warunkach niemieckich
  • pomoc przy relokacji

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo, na podany poniżej adres:

  • beschaftigung@zohomail.eu z dopiskiem w tytule: „Pakowanie leków, Niemcy praca 2021, Lipsk”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-pakowanie-lekow-lipsk-2021/

ID ogłoszenia: 822609ad45211eb7