€ 12 euro/h brutto

Bez języka dam pracę w Niemczech na budowie od zaraz przy rozbiórkach Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 3-4 mce
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 marca 2017 02:01

Szukamy budowlańców do pracy w Niemczech jako pomocnik przy rozbiórkach. Aktualne zatrudnienie w Berlinie na budowie bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik budowlany – przy rozbiórkach – pomocnik
Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy
Stawka godzinowa: 12 euro brutto na godzinę pracy
Rozpoczęcie: od zaraz
Czas trwania umowy: 3-4 miesiące

Opis stanowiska:

  • praca na tym stanowisku wiąże się z wsparciem prac ekipy budowlanej przy rozbiórkach budynków
  • obowiązkiem będzie wynoszenie gruzu, burzenie ścianek, demontaż armatury, drzwi, okien, balustrad, skuwanie płytek

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • zdolność do współpracy
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • świetne zorganizowanie
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zdyscyplinowanie, odpowiedzialność
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech

Oferujemy:

  • pracę na czas określony, w wymiarze ok. 3-4 miesięcy
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu bezpłatnie
  • atrakcyjne zarobki oraz premie uznaniowe
  • ubezpieczenie
  • uniform służbowy

Aplikacja:
Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.
W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: rozbiórki-budowlane/04/17

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 41558d6b82941b41

5 Odpowiedzi na “Bez języka dam pracę w Niemczech na budowie od zaraz przy rozbiórkach Berlin”

  1. Kamil Bialobrzeski na 27 marca 2017 @ 13:15

    Witam.bylbym zainteresowany ta praca.prosze o kontakt.515322582

  2. Jestem zainteresowany prosze o kontakt 516438541

  3. Witam. Jestem zainteresowany i z chęcią podejmę pracę. Proszę o kontakt 792269229.

  4. kamil01045 na 8 kwietnia 2017 @ 02:28

    Jestem zainteresowany proszę o kontakt. 724572044

  5. BladyCisiu na 9 listopada 2017 @ 14:01

    721462111, Proszę o kontakt.