€ 13-16/h brutto

Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech od zaraz sprzątanie kliniki w Stuttgarcie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 grudnia 2021 01:05

Aktualna oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu kliniki stomatologicznej. Od zaraz zatrudnienie w Stuttgarcie bez znajomości języka dla sprzątaczki lub sprzątacza. Pracodawca pomaga przy zakwaterowaniu.

Stanowisko: Sprzątacz-sprzątaczka

Miasto: Stuttgart, Niemcy

Zarobki: od 13 do 16 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Obowiązki:

  • sprzątanie powierzchni kliniki stomatologicznej – kompleksowe mycie i odkażanie
  • do zadań będzie należało odpowiednie przechowywanie opadów medycznych, uzupełnianie środków higienicznych, dbanie o porządek we wszystkich pomieszczeniach, dezynfekowanie, pranie
  • niekiedy również pomoc w przygotowaniu gabinetu do przyjęcia pacjentów – wytarcie blatów, przetarcie sprzętów, wytarcie i zdezynfekowanie fotela, przygotowanie jednorazowego kubeczka i końcówek itd.

Oczekiwania:

  • zdyscyplinowanie, pracowitość, odpowiedzialność
  • dobra kondycja fizyczna
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • umiejętność pracy z ludźmi
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • niemiecką umowę o pracę
  • możliwość podjęcia długoterminowej współpracy dla najlepszych
  • pomoc w szukaniu mieszkania/pokoju do wynajęcia
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • dobre zarobki wypłacane na czas

Aplikacja:

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: „sprzątanie kliniki 12/2021″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 26461acc80072edb