€ do ustalenia

Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech pomoc kuchenna od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Opublikowany: 21 maja 2015 02:11

Restauracja z Berlina poszukuje pilnie pomocy kuchennej. Aktualna oferta pracy w Niemczech od zaraz dla osób bez znajomości języka przy przygotowaniu prostych dań.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Miasto: Berlin, Niemcy

Stawka godzinowa: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie prac na polecenie kucharza, jak np.: mycie oraz krojenie warzyw i owoców.
  • Czasem przygotowanie łatwiejszych dań.
  • Danie o czystość na kuchni.
  • Mycie naczyń, sztućców, garnków.
  • Obsługa zmywarek.

Oczekiwania:

  • atutem będą osoby z wykształceniem gastronomicznym
  • przynajmniej 6 miesięcy doświadczenia w podobnej pracy
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dynamiczne tempo pracy
  • szybkie przyswajanie wiedzy
  • obowiązkowość
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego w każdym stopniu

Oferujemy:

  • bezpłatny kurs języka niemieckiego
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • zatrudnienie w stabilnej firmie od zaraz
  • pełne szkolenie wprowadzające
  • zatrudnienie początkowo na 3 miesiące

Aplikacja:
Zapraszamy wszystkich chętnych do przesyłania zgłoszeń za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość zatytułowaną: 025/006/15 należy przesłać z załączeniem CV na adres: ganztags-beruf@eclipso.de

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-pomoc-kuchenna-bez-znajomosci-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 782555c9998e4cfd

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech pomoc kuchenna od zaraz Berlin”

  1. milenacendrowicz na 31 maja 2016 @ 20:04

    witam jestem zaiteresowana wasza oferta, prosze o podanie właściwego email. Milena Cendrowicz +4915211384426