€ do ustalenia

Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech przy pakowaniu karmy Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 marca 2015 00:24

Fabryka produkująca karmę dla zwierząt ze Stuttgartu zatrudni pracownika do jej pakowania na linii produkcyjnej. Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz karmy dla zwierząt

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart

Zarobki: Stawka godzinowa do ustalenia – nie mniej niż 8,50 euro brutto

Obowiązki:

  • Początkowo zadania pomocnicze, następnie bardziej zaawansowane prace produkcyjne.
  • Obowiązkiem będzie dokładne odmierzanie składników, dbanie o surowce, weryfikowanie wagi produktów.
  • Głównym zadaniem osoby zatrudnionej będzie pakowanie karmy – wkładanie opakowań do maszyny zgrzewającej a następnie układanie na paletach towaru schodzącego z taśmy.
  • Inne zadania mogą zostać zlecone.

Oczekiwania:

  • umiejętność szybkiej adaptacji do nowego środowiska
  • otwartość, komunikatywność
  • zdolność do pracy w zespole ale jednocześnie samodzielność
  • gotowość do wykonywania powtarzalnych zadań
  • zdyscyplinowanie, dokładność, dbanie o szczegóły
  • brak wymogów dotyczących języka niemieckiego

Oferujemy:

  • pracę w dłuższej perspektywie
  • bardzo dobre warunki finansowe – wynagrodzenie w postaci stawki podstawowej od której odprowadzane są składki oraz premie
  • zapewnione zamieszkanie – pracodawca wynajmuje dla pracowników z Polski mieszkanie niedaleko zakładu pracy, koszty rozkładają się pomiędzy wszystkimi mieszkającymi (ok 150-200 euro miesięcznie)
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • pomoc w kwestiach formalnych
  • szkolenie wprowadzające

Aplikacja:
Umowa może być podpisana na odległość (wymiana dokumentów za pośrednictwem kuriera) lub osobiście w naszym oddziele w Szczecinie.

Początek zatrudnienia: kwiecień 2015

email: work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem „Pakowanie karmy, Stuttgart”

Work4You GmbH Agentur für Arbeit
Orleansplatz 15, 81667 München

ID ogłoszenia: 66954f2e8fa32653

13 Odpowiedzi na “Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech przy pakowaniu karmy Stuttgart”

  1. henryk0123 na 2 marca 2015 @ 13:28

    Jestem zainteresowany Państwa ofertą.Mój nr tel.697858882

  2. Witam. Wraz z partnerem jesteśmy zainteresowani pracą. Znamy język niemiecki w stopniu komunikatywnym. Oboje jesteśmy osobami pracowitymi i energicznymi. E-mail: ane@buziaczek.pl Nr telefonu:881 565 836. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji.

  3. Jestem zainteresowana podjeciem u Państwa praca .Mój nr tel 781085066

  4. witam jestem zainteresowany panstwa oferta pracowałem juz w niemczech na magazynach komunikatywny niemiecki prosze o kontakt 889657979 lub rafal3456poczta.onet.pl

  5. Witam. Jestem zainteresowana Państwa ofertą. Mój nr 694087278

  6. renatka35lubin na 3 marca 2015 @ 18:10

    witam jestem zainteresowana Panstwa ofertav pracy kiedy jest data wyjazdu

  7. Witam ! Jestem bardzo zainteresowany Państwa ofertą.Jestem zdyscyplinowany,bez
    nałogów.Proszę o kontakt nr tel.600671523 lub mzbek6444@gmail.com

  8. Chrzescijanin77 na 3 marca 2015 @ 23:40

    jestem zainteresowany oferta pracy moj nr tel607693420

  9. czyzyk1988tedi na 4 marca 2015 @ 10:05

    jestem zainteresowany wraz z dziewcznya prosze o kontakt 0048897473804

  10. dariusz2000 na 4 marca 2015 @ 14:07

    Witam jestem zainteresowany wasza oferta pracy tel 692 298 962 pracowalem w niemczech 4 lata jako sortowacz pozdrawiam

  11. Madziuleczka23 na 4 marca 2015 @ 21:57

    Witam jestem zainteresowana waszą ofertą pracy.Pracowałam jako pracownik produkcji w Niemczech mój nr tel 667889398.

  12. natka1524 na 5 marca 2015 @ 08:00

    Witam jestem zainteresowana panstwa oferta. Mój nr tel kontaktowy +4915171374730

  13. adam6690 na 5 marca 2015 @ 18:02

    Witam jestem otwarty na propozycje pracy Pakowacz karmy moj nr tel.785513537
    adam6690@wp.pl